Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a gazdálkodás menedzsment szakra?

Figyelt kérdés
418 pontom van, az előzetes ponthatárt idén elégge lecsökkentették, 428-ról 400-ra. Első két helyre a BCE-t jelöltem meg állami is önköltséges formában is. Harmadik negyedik helyen a BME ugyanígy, oda az önköltségesre már biztos felvesznek. A BCE önköltségesére tavaly 431 volt a ponthatár, szerintetek az előzetes ponthatárokkal ez is lecsökkenhet az én pontjaim alá? Még annyi hogy tavaly 428 volt ugye az előzetes, tehát csak három pontot ment fel az önköltséges, az állami 16-ot (444 volt) Ezek alapján lehet esélyem nem?

2019. jún. 28. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Onnantól hogy megvan a 400 pont esélyed már van, de azt senki se tudja megmondani hogy mennyi. Simán lehet hogy még feljeb is megy a tavalyinál, ha az alacsonyabb ponthatár miatt többen jelentkeztek egyből nagyobb a verseny.
2019. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen iden tobben jelentkeztek,de szerintem onkoltsegesre bejuthatsz ennyi ponttal.
2019. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
BCE-re nem valószínű, hogy felvesznek.
2019. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso!Szerinted onkoltsegesre sem lenne eleg?
2019. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!