Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem felel meg egy érettségi...

Anonymus012 kérdése:

Ha nem felel meg egy érettségi követelménynek a tanuló az egyetemre, attól még felvehetik úgy, hogy majd októberben bepótolja?

Figyelt kérdés

Megvan neki minden érettségi tárgy,kötelező és választott is,csak külön kell még egy most lényegtelen,hogy milyen érettségi.

Lehetséges az,hogy felveszik és októberben pótolja azt?



2019. júl. 2. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem felelsz meg a követelményeknek, nem vesznek fel.
2019. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szerintem nincsen. Akkorra kell minden követelménynek meglennie, amikor felvételizel.
2019. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges.
2019. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

:DDDD Nyilván nincs.

Megkapod a kenyeret a boltban, hogy majd jövő héten kifizeted?

2019. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó:

A technikusim érettségihez kötött,de elkezdhetem úgy,ha megbuktam csak októberben pótolnom kell.

2019. júl. 2. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez felsőoktatás, nem technikusi.Természetesen buktad. Jövőre jelentkezhetsz ismét, de akkor ugye kell egy emelt és egy nyelvvizsga is.
2019. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
Nem. Talán július 12 a hiánypótlási dátum, ami addig megvan, azt nézik, ami addig nincs meg, az meg nem nézik.
2019. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!