Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Növelhetem a többletpontjaimat...

Növelhetem a többletpontjaimat pótfelvételiig?

Figyelt kérdés
Fogyatékos és halmozottan hátrányos helyzetű vagyok. Azt gondoltam két emelt érettségiből kijön a 100 pont emiatt nem foglalkoztam azzal,hogy megszerezzem a szükséges papírokat,de az egyik emeltem nem lett meg sajnos.

2019. júl. 3. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha júliusig megszerzem a szükséges papírokat,megkaphatom még a plusz 40 pontot vagy már esélytelen?
2019. júl. 3. 15:46
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Először is már július van, egyébként a dokumentumpótlás határideje július 12.
2019. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy július van. A pótfelvételi rendszerére irányult a kérdésem,nem az általános felvételi eljárásra. A pótfelvételi eljárás július végétől kezdődik.
2019. júl. 3. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Júliusig már nem tudod, mivel 3-a van. Ha 12-ig elintézed és feltöltöd, akkor igen.
2019. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda csak akkor tudsz menni, ha most nem jelentkeztél vagy nem vesznek fel.
2019. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Fontos kérdés, hogy rendelkezel-e ezekre vonatkozó határozatokkal? Mert mindkettőnek január 10-ig fenn kellett állnia ahhoz, hogy beadható legyen. Fogyatékosságról még esetleg lehetne kapni szakvéleményt, amiben benne van, hogy már korábban is fennállt az állapot, hátrányos helyzetről szerintem visszamenőleg nem adnak határozatot, de kérdezd meg az önkormányzatban.

"Az igazolási jogcímnek a Tájékoztató megjelenése és 2019. január 10. közötti valamely időtartamban kell fennállnia."

2019. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!