Mit gondoltok a tanitoi palyara a minimum 280 lesz a ponthatar? Varhato h noni fog?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek.
2019. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egészen biztos vagyok benne, hogy nőni fog.
2019. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor én jelentkeztem (3 éve), akkor 284 volt a ponthatár. Szerintem ekörül fog stagnálni, 290 felé ugyse megy, mivel tanítóhiány van (és lesz is).
2019. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Kaposvarra jelentkeztem, hála nem alacsony ponthatarral de azért izgulok.

2016ban 297pont

2017ben 281pont

2018ban 280pont volt.

Igen hiány van ez igaz, de mivel most van az utolsó év amikor "lazán" bekerulhetsz, mert ugye jövőre kötelező egy emelt érettségi és egy nyelvvizsga és ennek tudatában mindenki most megpróbálja beadni a jelentkezeset, írták is, hogy ebben az évben adtak be a legtöbben, ezért úgy gondolom biztos, hogy nem csak 280pont lesz. Kaposvarra azt néztem 147en jelentkeztek tanitonak 57en első helyen jelölték és 50fo a max kapacitás. Nem hiszem hogy ebből 280an pontosok lennének csak. De ma úgyis kiderül 😅 szorítok mindenkinek

2019. júl. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!