Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az egyetem...

Sm's girl kérdése:

Mi a véleményetek az egyetem és szakváltásról?

Figyelt kérdés

Győrben kezdtem el a műszaki menedzser szakot, az első félév végén is voltak kétségeim afelől hogy biztosan ez e a nekem való képzés, ám most a 2. félév végére még inkább erősödött bennem ez az érzés. Alapvetően a pénzügy-számvitel szak érdekel. Arra gondoltam, hogy a pótfelvételin jelentkeznék egy PSZ FOSZK-ra Veszprébe, elvégzem és akkor lesz már egy szakmám és mellette az alapképzést is tudnám csinálni. Szerintetek ez jó ötlet? Vagy inkább várnom kellene a februári jelentkezésig és akkor megpróbálni? Csak attól amiatt ódzkodom egy kicsit hogy szeretnék minnél hamarabb tanulni, ezt az 1 évet kicsit időpazarlásnak érezném. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Esetleg aki ismeri a Pannonon ezt a képzést és írna róla pár szót azt is megköszönném!

19/L



2019. júl. 8. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy 1 évet tanultam, csak én turizmuson, és közben jöttem rá, hogy mégsem érdekel annyira. Bár én még februárban jelentkeztem egy másik egyetemre, szóval szeptembertől már ott leszek ha minden jól megy. De én a helyedben várnék egy évet, mert egy egyetemi képzés mégis jobb, mint egy FOSZK és addig keresnék valami munkát.

19/L

2019. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!