Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki varja mar a ponthatarokat?...

Ki varja mar a ponthatarokat? Kinek hany pontja van?

Figyelt kérdés
Hova jelentkeztetek,milyen szakra?Hany pontotok van es hogy erzitek be fogtok kerulni az elsokent megjelolt helyetekre?

2019. júl. 14. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem mesterszakon lett egyik helyen 95 masiknal 94

Nagyon izgulok mar, lehet jobban mint mikor alapszakra jelentkeztem :D

Termeszetvedelmi mernok az elso helyen Debreceni Egyetemen vagy ugyan Novenyorvos Szegeden

2019. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Mi lenne, ha nem írnátok ki naponta 10 ilyen kérdést, hanem az eredetileg feltett kérdések válaszait olvasgatnátok?
2019. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
nemzetközi gazdalkodas 463, Elte, bízok benne hogy meglesz, egy kicsit izgulok. És te kérdező?
2019. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

orvosi sote 495 pont

nagyon izgulok remélem meglesz

2019. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Én jóval ponttal a tavalyi ponthatár felett vagyok, biztos bekerülök, szóval inkább attól félek, hogy nem fog menni egy tantárgy, az első félévben megbukok, fizetnem kell a szemeszterekért, aztán nem lesz rá pénzem és eladósodom, nem tudok kiépíteni kapcsolatrendszert, nem találok munkát...
2019. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Elte penzugy-szamvitel, 440 pont :) nagyon jo lenne, ha felvennenek allamira
2019. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Oxford, Biomedical Sciences.


Kicsit izgulok.

2019. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

#8


Don't worry, be happy.

You are already admitted!

Congratulations!

Keep up the good work.

See you there!!!

😂

2019. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Mielőtt elmondanám a saját eredményemet, szeretném kifejezni sajnálatomat azon "okos" emberek iránt, akik abban látják örömüket, hogy lepontozzák egy 400+ pontot elérő felvételiző válaszát. Ennyire fáj nekik/nektek hogy ők kemény tanulással és szorgalommal ilyen szakokra, illetve neves egyetemre nyernek felvételt?!?


Na, szóval én 348 pontot értem el, és a Miskolci Egyetemre készülök Kereskedelem & Marketing szakra. Mivel nincs meg az állami ponthatár (bár ezt jelöltem elsőnek), így szinte valószínűsíthető hogy az önköltséges részére kerülhetek be. Nem a legtöbb pont tudom, de én tökéletesen megvagyok elégedve vele.


Sok szerencsét kívánok a többi felvételiző társamnak is! :)

2019. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7 es en is Eltere jelentkeztem penzügy szamvitelre,szerintem 440 ponttal nem kell aggodnod,siman fel fognak venni.400 az elozetes ponthatar,szerintem 40 pontot nem fog emelkedni,ha emelkedik is max 10-20 pontot tudok elkepzelni ugyhogy szerintem benn vagy,es a pontodhoz gratulalok,szep teljesitmeny :)
2019. júl. 15. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!