Minden évben indul?

Figyelt kérdés

PTE-ETK ápolás és betegellátás, ápoló szakirányra adtam be a jelentkezésem. A pontokkal igazából nincs is baj, az utóbbi években 280 és 285 között volt a ponthatár, nekem 306 pontom van.

A kérdésem inkább az lenne, hogy aki már odajár, vagy esetleg jártas ilyen statisztikákban, minden évben össze szokott jönni annyi ember, hogy elindítsák a szakot? 10 és 70 fő között indítják. Visszakerestem, és 2017-ben nem találtam, hogy általános felvételi eljárásban elindították volna, csak pótfelvételinél vettek fel 5 embert. Csak azt nem tudom, hogy ez azért lehetett, mert abban az évben nem indították általános eljárásban, vagy mert nem lett meg a 10 fő.

Azért izgulok ennyire, mert két évet egyéb okokból így is kihagytam gimi után és már nagyon szeretnék egyetemre menni.



2019. júl. 17. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha Pécset jelölted, ott 37-en jelölték elsőnek, szóval valószínűleg fog indulni.
2019. júl. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2019. júl. 17. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!