Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudnék készülni a következ...

Fel tudnék készülni a következő OKTV-re matematikából intenzív tanulással?

Figyelt kérdés
Most kb. 70%-os emeltet írok, nézem a "MindYourDecisions" nevű youtube csatornát, és oldom a feladatokat amit feltesz. Tudnátok ajánlani forrásokat, feladtgyűjteményeket?

2019. júl. 18. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy, mennyire vagy kitartó, mennyire vagy szorgalmas?


70%os matek emelt 9. osztályban sztem egész jó :)

2019. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Például innen elindulva is nagyon sok feladatot találsz:

[link]

2019. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
OKTV a zseniknek ajánlott, a szorgalom oda kevés lesz
2019. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

#3

Nem igaz.

2019. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igaz, elfelejtettem említeni. Most leszek 11-es. A tudásom már lefedi az egész középiskolás tananyagot, és már tudok bonyolultabb deriválás, integrálást igénylő feladatokat megoldani.

3: Tisztában vagyok vele. Jó a felfogó képességem, bár nem tudom hogy mennyire vagyok tehetséges. Mindenesetre megpróbálom, s lássuk a medvét!

2019. júl. 18. 19:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tartom magam csodagyereknek. Mióta az eszemet tudom, az életben való hiányosságaimat mindig a szorgalommal kompenzáltam, matematikával kapcsolatban még nem nagyon volt ilyen gondom.
2019. júl. 18. 19:51
 7/10 A kérdező kommentje:

2: Köszönöm szépen!

1: Egész kitartónak gondolom magam.

2019. júl. 18. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha már tudod a gimis anyagot akk sztem kezdj neki bátran :)


Ha csak most kezded a komoly matekot az kicsit késő, de döntős még nagyon simán lehetsz :)

2019. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ha 2-3. Kategóriában indulsz, akkor ajánlom a matek diákolimpiás feladatoknak a tanulmányozását. Sokat lehet belőle tanulni! Youtube-on sok felhasználó old meg ilyen jellegű feladatokat. Pl. Osman Nal. Keresd meg youtube-on, ha jól tudsz angolul akkor meg csodás. Én is innen készültem!

Ja meg; KöMaL. Nézd meg a régebbi feladatokat , vagy rendeld meg szeptembertől a lapot. Sok versenyfeladat van benne! Meg nyílván a korábbi évek feladatai is old meg , amik OKTV-én voltak! Én egy feladaton órákat is ültem, szóval nem gond, ha nem tudod kapásból, hogy hogy kéne egyáltalán elindulni. Jó szórakozást :))

2019. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Köszönöm szépen! :)
2019. júl. 19. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!