Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi nagyképű lány...

Miért van ennyi nagyképű lány ebben az országban? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Olyan,mintha felsőbbrendűnek éreznék magukat a férfiaknál.Sokszor figyelem,hogy egy csomó lány fennhordja az orrát,ez főleg a szebb lányoknál figyelhető meg.A múltkor is egy buszon egy fiút láttam,aki megpróbált szemezni egy lánnyal,és az még csak rá se nézett,pedig nem volt csúnya a fiú.Minden országban ilyenek a lányok,vagy csak itt?
2010. júl. 11. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Na, ez nagyon durva általánosítás! Fiúkban is vannak nagyképűek, ez nem függ a nemektől! A buszon meg hadd ne legyen már kötelessége szemezni egy lánynak, csak mert egy pasi szeretné. Nekem pl. nem elég annyi egy fiúban, hogy "nem csúnya". Miért lenne kötelesség viszonoznia??
2010. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sok ronda lány is így viselkedik, aki viszont szépnek hiszi magát. Mondjuk szerintem ez a viselkedés főleg az ilyen plázacica lányokra jellemző :O Legalábbis nekem normális ismerőseim vannak és egyikőjük sem lenéző vagy nagyképű másokkal szemben. Mondjuk nem tudom milyen korosztályról beszélsz konkrétan
2010. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Tehát, a leányzó már attól nagyképű, hogy nem állt le rögtön a fiúval szemezni.... Sőt, miért nem hagyta, hogy ott helyben rámásszanak.

Semmit sem tudsz arról a lányról, lehet, hogy van barátja, vagy csak szimplán nem ismerkedik buszon.

Egyébként egy ilyen jelenet alapján megítélni az országban élő összes nőt, lányt, elég nagy hülyeség.

2010. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A tinilányokról beszélek,olyan 15-18 évesekről!
2010. júl. 11. 19:58
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A tini lányok ezen rétege azért nagyképű, mert semmi mást nem tud még felmutatni az életében, mint a külsejét. Nem volt még idejük bizonyítani, de valamitől "értékesnek" akarnak tűnni ők is az emberek előtt.
2010. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Már nem azért de egy lánynak kötelessége szemezni valakivel? Miért lenne attól nagyképű mert nem érdekli a buszon egy srác? És ha észre sem vette? Tudod nem hinném hogy kötelessége észrevenni.

Ha valamit bizonyítani akarsz akkor komolyabb érvekkel gyere.

2010. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
te vagy a nagyképű ha azthiszed egy lánynak MUSZÁLY veled szemeznie-_-:O
2010. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
mmint nem veled hanem akárkivel is..:)
2010. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg sok a beképzelt "széplány".Komolyan néha olyan arcot vágnak "vedd megtiszteltetésnek,hogy egyáltalán rámnézhetsz".......Ukrajnában nézz egyszer szét pont ilyen szépek a lányok ,mint itt ,de sokkal kedvesebbek és közvetlenebbek!
2010. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

HÉ!!

nem általánosítani márbocs..de fiúból éppolyan sok beképzelt balf@sz van akinek már kirobban az egója-_-

azok se jobbak..-.-"

2010. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!