Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted mi a tömör, sarkos...

Szerinted mi a tömör, sarkos lényege ennek az írásnak?

Figyelt kérdés
"ahogy üres tekintettel bámultam a karomon végigfolyó, alvadtan csomós véremet, az járt a fejemben csak, hogy mivel fogok még én ezért fizetni? akárki osztja el az örömöt és a bánatot, akárki osztja el a tehetséget és a bénultságot, mindig egyenlően végez. nem tudom, meddig kell még fizetnem ahhoz, hogy egyensúlyra libbenjen a mérleg, és boldog lehessek. ér az egész(em) ennyit?"
2010. júl. 11. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Depresszió?
2010. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Haljak,vagy éljek?


Az az "alvadtan csomós véremet"..:D

2010. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez értelmetlen. Bennem lehet a hiba. Szívesen olvasnám magyarázatodat.
2010. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

gyakorlatilag mindenhez van tehetségem. ezt kompenzálandó, képtelen vagyok a boldogság érzésére.


ezt akartam volna leírni. köszönöm a tippeket :)


(első kommentelőnek: áh, a pszichiátriáról már kiengedtek :) )

2010. júl. 11. 21:21
 5/10 A kérdező kommentje:
ó, és a meddig kell még fizetnem az akar lenni, hogy vajon meddig tart még kataton boldogtalanságom, hogy kompenzálja a tehetségemet, és mikor lesz, amikor sikerül elfogadni ezt az egészet
2010. júl. 11. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:
És remélem, a mérleg is inkább billenni akar, mint libbenni...
2010. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
minden használt szónak megvan az oka. ez a mérleg libben, galambszárny módján, például.
2010. júl. 12. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy kis fogalomzavar ide vagy oda...

Ha igaz,amit írsz, mert eléggé gyanús az egész, akkor Neked nem pszichiátriára van szükséged, hanem pszichoterápiára. Enélkül sokat emlegetett tehetséged csak nyavalygáshoz lesz elég.

2010. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha. Szóval libben. És továbbra is meg vagy róla győződve, hogy tehetséges vagy?
2010. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ó, csak egy picit. itt-ott. mindenből egy pici. szart sem ér. nem értek semmihez.
2010. júl. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!