YouTube csatorna?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,úgy gondolom megvannak az eszközeim hozzá,de valamiert mégis bizonytalan vagyok..

Már régóta gondolkozom azon hogy bele kéne vágnom a saját YouTube csatornámba de félek a sok negatív visszajelzéstől,az új youtubereket valamivel többnyire kipécizik és én is ettől tartok... lenne sok ötletem amit megvalósítanék az életben és ezeket másokkal is megosztanám de nemtudom hogy mennyire lenne értelme belekezdenem ennyi idősen egy ilyesféle projektbe? Valami tanácsot szívesen elfogadnék olyasvalakitől aki jártas a témában,előre köszönöm!:)



2019. aug. 16. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha félsz a negatív visszajelzésektől ne is kezdj bele..nincs olyan videós, akinek ne lennének "utálói" ill. negatív hozzászólói...vagy letiltod az egész komment lehetőséget ami szintén hülyeség...mert negatív hozzászólás lehet akár egy észrevétel amiből tanulhatsz stbstb...

ha láttad szupimestertől az első videós videóit na azokat a hibákat ne kövesd el..ha nem láttad akkor keresőbe: első videóm....na ilyeneket nem kérünk a youtube-ra...

de 80%-ban biztos te is beállnál a sorban mint minecraft, pubg, overwatch és társai..mire felkapott leszel addigra kiégett sorozatok lesznek ezek is..de ha csak simán streamelni szeretnéd barátaidnak stb hajrá ....

2019. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak a magamuogatás a cél akkor nyomjad, ha ebből pénzt is akarsz látni akkor felejtsd el.
2019. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Először is, Kérdező, olyasmibe fogj bele, amibe előtted más nem - pláne ha pénzt is akarsz látni a dologból.

Olyan csatornára semmi szükség, ahol Minecraft meg Call of Vérpistike videók vannak garmadával.

2019. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
n+1
2019. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Ja. Ha már most félsz, engedd el a dolgot, mert úgysem fog menni.

Arra meg nagyon kicsi az esély,hogy híres legyél. Pénzt keresni meg még kevesebb az esélyed.

2019. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
95%
Ezzel jár. Ha vállalod, támadnak majd. Mindennek ára van. Annak is, ha nem próbálod meg. Csak akkor te támadod majd magad, nem mások téged. Mérlegeld, hogy mit vállalsz be inkább.
2019. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!