Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért marad el az idei RedBull...

Miért marad el az idei RedBull air race futam?

Figyelt kérdés
Én személyszerint sajnálom,mert minden évben vártam már és rajtam kivül még több százezer ember,aki a helyszinen nézte!Nem tudom mi van a háttérben,hogy eddig az elmúlt 6 évben nem volt semmi probléma az engedéllyel most meg ezen problémáznak,komolyan mondom hihetetlen ami ebben az országban folyik,felháboritó!!!Arról nem is beszélve,hogy turistacsalogató is volt,ami bevételt jelentett a szállodáknak,éttermeknek...,most ez is kiesik!Megérte nem?Nagyokosok,"gratulálok"!Ti tudtok valamit,miért marad el az idei redbull és mi a véleményetek?
2010. júl. 13. 17:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az okát nem tudom, de sajnálom.Tavaly is kinn voltunk, és a fiam (is) nagyon várja/várná/vára az ideit.

Az biztos, hogy rengeteg külföldi jönne emiatt(is)tavaly ahol ültünk, a Parlamet mellett, körülöttünk mindenhol külföldiek voltak.

2010. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Elmarad?:O Valaki linket, GYORSAN!
2010. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én a Budai oldalon néztem a Batthány tér közelében és valóban rengeteg külföldi volt(német,olasz stb,stb..) Hát teljesen ki vagyok ezen most akadva,hogy mi az isten nyila a probléma,hogy idén elmarad???
2010. júl. 13. 18:16
 4/19 A kérdező kommentje:
2010. júl. 13. 18:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
most hallottam a kossuth rádióban: a redbullosok mondták le, mert túl sokáig nyavalygott rajta a magyar bürokrácia. Nem nagyon akartak nekik légtérhasználati engedélyt adni, meg elvileg veszélyes is volt, ezenkívül nagyon hangos is, és a rendes légi közlekedést is zavarta elvileg. Ezek voltak a magyar hivatalok indokai amiért nem nagyon akartak engedélyt adni.
2010. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ez életem kommentje :) többszörös szóismétlés, semmi tagolás, sőt egész mondatrészt ismételtem... EZ AZZ :D
2010. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 6 évben eddig nem volt probléma???Ezek csak kifogások...,egyszerűen nevetséges!
2010. júl. 13. 18:22
 8/19 A kérdező kommentje:
Mi a veszélyes benne?? Szivrohamot kap a mami a nagy izgalomtól,hogy átfér-e a hid alatt a műrepülő?:D
2010. júl. 13. 18:24
 9/19 anonim ***** válasza:
itt mindent elb*asznak
2010. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát, ja... nehogy már a pórnépnek is jó legyen kicsit.
2010. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!