Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A telefonos boltokba "kötelező...

A telefonos boltokba "kötelező" szőkére kimaratott hajú, csinos, fiatal, ötméteres műszempillás nőknek és tetkós, kigyúrt férfiaknak lenni (többi lent)?

Figyelt kérdés

Miért csak a külsőségek a fontosak? Így akarják bevonzani a vendégeket? Fura... Az a világosra kiszívatott haj a nőknél, ami szőke akarna lenni, de vöröses lesz kissé, mert ugyanis a hajtövükön a lenövésük(és a szemöldökük is)koromfekete, így lerúgja a festéket. Borzalom.

Ilyen fiatal p csákat alkalmazni, de ez még hagyján is lenne, de hogy fingjuk nincs a telefonokról szinte egyiknek se... Mégse a belső számít, hanem a külső...



Arrébb meg egy szép bőrű, jólfésült fekete hajú, tetovált karú és nyakú, kissé kisportolt koma volt, nagyon jól nézett ki, de ez mellékes, mert inkább nők vannak többségbe.

A férfit meg a fiatal női vendégeknek tették oda, a kiszőkített jócsajokat pedig a csávóknak?


Miért csak a külső számít, nem pedig a tudás...


Miért csak az üresfejű műcsajok számítanak? Akiket dolgozni vesznek fel, még oksa is lenne, hogy jól nézzen ki(bár ez a megjelenés túlzás egy melóhelyre), de hogy a többségüknek lövésük nincs a mobiltelefonokról, csak a flörtölésről meg a hajdobálásról... Szörnyű... Miért jó ez?



20/nő


Ui.: Bocs, ha valakit ezzel megbántottam.



2019. aug. 29. 11:35
 1/10 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Fordítva gondolkozol. Az okosabbak máshol dolgoznak. Akik emiatt most ott dolgoznak, gyakran így néznek ki, és ennyiért ennyit tudnak.
2019. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez a mai marketing része. Az sem elhanyagolható, hogy aki emberekkel találkozik, nézzen ki külsőleg valahogy. Ez természetesen a tudással nem egyenlő, vagy nem mindig. Én pl. ha megyek ügyet intézni, akkor ott nekem van egy ismerősöm, aki srác és ért is hozzá, mindig hozzá megyek, nekem nem szempont, hogy jól kinéző csaj legyen.
2019. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Thanks, jöhetnek még!
2019. aug. 29. 12:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy fontosak a külsőségek, miután te is nagyon alaposan megfigyelted, hogy kinek milyen árnyalatú a hajszíne, hány centire van lenőve, milyen a bőre stb. A kérdésed 90%-át ez a felsorolás teszi ki. A konkrét munkájukkal kapcsolatban volt kb. két mondatod (abból sem derül ki, hogy most konkrétan mi a bajod) . Van még kérdés?
2019. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
38%

Én az olyan üzleteket (Bármilyen.)szeretem, ahol MILF-ek vannak.


Ez alapján választottam ki a kedvenc kávézóm, a kedvenc postám, a kedvenc patikám,...

2019. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A telefonos boltokban k**** keveset fizetnek az eladónak. Kb ha már lélegzik, és közben nem csöpög ki anyála, akkor fel van véve.

Aki már össze tud adni fejben 2 számot, az elmegy olyan helyre dolgozni, ahol többet fizetnek.

A műszempillás meg a hurkanyakú az a társadalom legalja szellemileg. Annál már csak a drogos öregező patkányoknak van kevesebb agya.

2019. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Négyesnek: az hagyján lenne, h ilyen Barbie-babákat alkalmaznak, de a fejükbe is annyi az ész, mint egy műanyag bábunak: csak színtiszta levegő, levegő és levegő...

Szóval a múltkor el kellett máshova vinni szereltetni a telefonom, mert lefagyott és félrecsúszott a képernyője(bal oldalra, és ez jócskán meg is nehezítette az SMS-írást meg a tárcsázást, meg minden mást is), és nem reagált semmire, de ezek a hidrogénszöszikék azt mondták, kuka az egész. Végül felvittem egy debreceni GSM-be, és ott tudtak vele mit kezdeni.

2019. aug. 29. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval ha egy hidrogénszöszike azt mondja neked hogy kukába a telefonoddal, aztán valaki még is meg tudja csinálni, akkor az összes hidrogénszöszike egy üresfejú pi###. Te nagyon értelmesnek tartod magad az látszik, a megnyilvánulásaid alapján viszont rettentő felszínes vagy, ami ugye nem feltétlenül az okosság jele.
2019. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül erre utalnék... Csak arra, h ezek hü.....e pi...........sák voltak, és még vagy úgy kb nyolc volt ott körülötte. Ők is ilyen értelemtő erősen mentesült dumával beszélgettek a kuncsaftokkal... Nemcsak ez az egy és nem csak velem.



Nem feltétlen függ össze a szőkítés meg az ostoba fej, de elég gyakran együtt jár, h kívül szőke belül sötét...

2019. szept. 16. 11:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Rossz helyen voltál.
2020. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!