Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » El szeretnék menni szinkronszí...

El szeretnék menni szinkronszínésznek. Viszont nem tudom hogy érdemes lenne e illetve hogy hogyan kéne neki kezdeni?

Figyelt kérdés
Sajnos Pest elég messze van, szóval castingra egyelőre jeletnkezni (vagy képzésekre) nem tudok. Viszont az lenne a kérdésem hogy addig ameddig közelebb nem kerülök Pesthez (kb 3-4 év) mivel tudnék erre ,,gyakorolni?" Jártam színi tanfolyamra két évet illetve most újra kezdtem. Javaslatok?

2019. szept. 18. 16:05
 1/1 anonim válasza:

Csak egy tanács egy hasonló érdeklődésűtől: már a színi tanfolyam is elég jó gyakorlás rá, de szerintem jót tesz, ha ezen kívül még gyakorlod a hangos olvasást és odafigyelsz a kiejtésedre.

A Thália Tanodában egy cikk szerint pl. felvételinél megnézik, hogyan olvasol fel egy begyakorolt és egy ismeretlen szöveget. Ők gyerekeknek és felnőtteknek is tartanak képzést.


Szerintem ha tényleg akarod és fellelkesít a gondolat, akkor mindenképp érdemes megpróbálni.

Én is ebben a cipőben járok, 2 év gyerekszínjátszó foglalkozás és 2 év egyetemi színház van mögöttem, de szinkronizálásra Pesten kívül nem hiszem, hogy van lehetőség, pedig vissza-visszatérő vágyam. De ha minden jól megy, jövőre ilyenkor már ott leszek, és beiratkozom egy ilyen képzésre. Remélem, mindkettőnknek összejön majd.

2019. okt. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!