Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mentsem ki a családom a...

Tetovaltlany555555 kérdése:

Hogy mentsem ki a családom a HOLIC szektából? Ki mit tud a szektáról? Hol a központjuk? Budapesten hol van lakóközösségük? Hogy lehet a közelükbe férkőzni!

Figyelt kérdés

A családom eltűnt! (Több kiskorúval)!Minden jel és viselkedési forma arra mutat , hogy a HOLIC szektához csatlakoztak ami az egyik legveszélyesebb szekta! Rengeteget utána olvastam , de a legújabb cikk 2009-es!

VAN VALAKI AKI ISMERI vagy TAGJA VOLT ennek a szektának?

Írjon nekem privát üzenetben is akár!!! Meg akarom találni a családomat!

A rendőrség nem segít !!!!

Köszönöm előre is!



2019. szept. 23. 03:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá sok esély, sajnálom..
2019. szept. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A többnyire 18-23 éves, szinte még gyerek, jóhiszemű, informálatlan áldozatot addig győzködik, manipulálják hazug bibliaértelmezéssel, míg elérik, hogy „önszántából” szakít családjával, s beköltözik e mentálisan beteg csoportba.

....

Honlapjukon a fentieket – tudatosan – elhallgatják, továbbá elhallgatják azt is, hogy nem hisznek a kereszténység alaptanításában, Jézus halálának szükségességében, mindezt a www.keresztenyek.hu cím alatt teszik."


Forrás: [link]


Szia,

Ez egy 2011-es cikk fent, de ahol dolgozom van egy ilyen ember.., akit kizártak ebből a szektából, viszont mégis "vissza szeretne kerülni", csak nem veszik vissza szerencsére".

Hmm.. közeledni is igen nehéz hozzá, mert ha nem értesz vele egyet, akkor már "el vagy ítélve" szerinte, és nem kíván beszélni ilyenekkel vallási vagy már csak más témában sem, hacsak nem munka miatt muszáj.

Mások érveit sem igazán hajlandó meghallgatni...

A csoportnak összesen világszerte kb. egy 200 tagja van és azt gondolják csak náluk van az üdvösség a világon, a többi milliárd keresztény vagy nem hívő biztos tévedésben van stb...

A kereszténységet nem képviselik, elitisták és büszkék belül...


A honlapjuk a www.keresztenyek.hu , elvileg itt elérhetőek, nem tudom hol vannak. Ezeknél többet én sem tudok, de ha van valami rám írhatsz...

2019. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy ORFK-Rendőrségi jelentés 2005-ből:


[link] [link]

2019. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fenti linket a GYK 2-nek vette, mert a ..web/20070928193553/ [link] között van egy szóköz, így az nem nyílik meg.


Ez a link biztos jó lesz viszont: shorturl.at/mnDQR

2019. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!