Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy működnek ma az apácarende...

Hogy működnek ma az apácarendek? Mi vesz rá valakit arra, hogy apáca legyen?

Figyelt kérdés

A hogy működik alatt azt értem, hogy elzárva a fejlődéstől? (telefon, internet, különböző elektromos eszközök stb) Illetve tartják a kapcsolatot a külvilággal, vannak barátaik, rokonaik?

Miért dönt valaki úgy, hogy apáca lesz?


2010. júl. 15. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az apácák ugyanúgy használnak telefont, internetet, elektromos eszközöket mint Te. Középiskolában apáca tanította nekünk az angolt és a fizikát. Bejárhattunk hozzá, kirándulni jött velünk...

Hogy mi viszi rá őket? Egyértelműen a hit, a szeretet. Persze az okok különbözőek, de akárhány apácával beszélgettem mind azt mondta, hogy volt egy jel, egy hívás, ami segítette Őket.

2010. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Én is gondolom, hogy a hit és a szeretet, csak azért nem értem, mert mindennek a "hívására" anélkül is lehet felelni, hogy apáca lenne valaki. Ma még csak megházasodni sem kötelező.

2010. júl. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!