Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek úgy MondoCo...

Szerintetek menjek úgy MondoConra hogy nem szeretem az animéket csak a Harry Pottert meg a fantasy-kat?

Figyelt kérdés

Az osztályból egy pár fős társaság hívott magukkal, hogy menjek én is. Ők szeretik az animéket és a fantasyt is. Nagy HP fanok. Szeretnék én is menni, valószínűleg megyek is. Szerintetek így mennyi értelme van? Találok így is programot magamnak? Persze biztos nem hagynak majd egyedül. Csak még nem tudom elképzelni hogy lesz..

16/L



2019. okt. 13. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, vannak elrejtve HPs cuccok, de nem ez a fő profil. Inkább a gamer és anime részlegen van a hangsúly.

Inkább menj el Harry Potter Találkozóra (Facebookon van esemény), azt jobban élveznéd szerintem :)

Ha nem érdekel a műfaj akkor szerintem 3500 Ft drága erre és már nem is olyan minőségi. Ha privátba rám írsz akkor elküldöm egy évekig conra járó cosplayes véleményét az egész Con közösségről.

2019. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barackoshányás ***** válasza:
100%

Ha már elhívtak, szerintem igen. Ha sok programot lemondasz, egy idő után nem fognak hívni

Lehet, hogy még tetszeni is fog

2019. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!