Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez így? Rohadtul...

Miért van ez így? Rohadtul nem igazságos.

Figyelt kérdés
Miért kapnak meg minden lehetséges kedvezményt állami és munkahelyi szinten is azok, akik kipotyogtattak pár gyereket, míg akik helyettük dolgoznak, amikor táppénzen vannak velük, semmi kedvezményben nem részesülnek?? A jogosan járó szabadságot is mindig az kapja meg zokszó nélkül, akiknek gyereke van. Nekem nem lehet szükségem a pihenésre ugyanúgy, int neki? Nemkötelező gyereket vállalni, ha megteszi, az ő dolga, baja, de nem érdemel plusz juttatást miatta.

2019. okt. 25. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát.. téged kipotyogtatott anyád, vond felelősségre őt, miért tette. Nem kötelező gyereket potyogtatni. Ha a jogos szabadságodat nem tudod kivenni keress egy másik munkahelyet, mert az embertelen.
2019. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem én kértem az életemet. A szüleim akartak engem, én azonban nem akarok gyereket.

Folyamatban van a munkahely keresés, de nem egyszerű. Meg hát mindenhol előnyt élveznek a gyerekkel rendelkezők.

2019. okt. 25. 13:18
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

"Meg hát mindenhol előnyt élveznek a gyerekkel rendelkezők."


Hát tudod, ilyen ez a popszakma. Nincs mit reklamálni.

2019. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ezt most nem igazán értem, gondolom szarkazmus.

Én csak azt szeretném, ha nem lennének pozitívan diszkriminálva a gyerekkel rendelkezők sehol sem.

2019. okt. 25. 13:32
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

"mindenhol előnyt élveznek a gyerekkel rendelkezők"

- pont a munkahely keresésnél nem előny, abszolút nem az.

2019. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De ha már ott vagy a munkahelyen úgy, hogy van gyereked, akkor ki se lehet robbantani onnan..
2019. okt. 25. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A Földön ne keress igazságot, mert csalódi fogsz.
2019. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"De ha már ott vagy a munkahelyen " - tehát nehezebben veszik föl, jobban megnézik ÉRTI-E a dolgát - ez a munkáltató jól felfogott érdeke, ha nem gyógy-szociális foglalkoztató.

Sokféle munkahely van - ha alkalmatlan, lusta, rossz szakember, bizony a legtöbb helyen kivágják, mint hasas macskát szarni.


Keress olyan helyet, ahol a szakértelmedre szükség van, ahol megbecsülnek, jogaidat tisztelik a kötelességeid mellett, és a jogos szabadság igényedet nem nyirbálják meg.

Ez nem a gyerekes emberektől függ, hanem TŐLED.

Igen nehéz megtalálni, de lehet. Mert vannak ilyen munkahelyek- több is, mint aki saját érdeke ellen megy, nem szociális foglalkoztató, hanem munkahely.

Most pedig pihend ki magad a hétvégén és vágj bele a keresésbe.

2019. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ebben van valami, utolsó.

Igyekszem pihenni és egy jobb munkahelyet találni.

2019. okt. 25. 14:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolunk neked!
2019. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!