Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha rájönnél, hogy a világ egy...

Ha rájönnél, hogy a világ egy szimuláció, mit tennél?

Figyelt kérdés
Mint pl. a 'A 13. emelet' c. filmben.

2019. okt. 29. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egy jó film. :)

Azt, amit a főhős.

2019. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg hekkelném (külön írva).
2019. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a filmet, de attól függ, milyen módon jönnék rá. Ha csak így valaki azt mondja, hogy ez egy szimuláció, és teljes mértékben hinnék neki, akkor sem tudnék mit tenni, mert nem tudnám, milyen módon használható ki.
2019. okt. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg meginnám a maradék söröm és másnap is mennék dolgozni ahogy minden munkatársam. Nem változik semmi max a felfogás és az életélmény.
2019. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha bebizonyítanánk, hogy egy szimulációban élünk, akkor tulajdonképpen azt is bebizonyítottuk, hogy létezik Isten. Persze nem úgy ahogy a templomban mondják (mennyország, szentélek stb.). Isten nem lenne más, mint azok akik a szimulációt futtatják. Talán még imádkozni is lenne értelme hozzá. Lehet, hogy meghallgatnak és segítenek. Sőt az is lehet, hogy Jézust a szimuláció futtatói küldték el közénk - LOL - aki így átvitt értelemben valóban Isten fia.


Amúgy én se csinálnék semmit. Ugyanúgy felkelnék reggel és elmennék dolgozni mint eddig. Enni azért egy szimulációban is kell, nem?

2019. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha lenne módszer arra, hogy kilépjek, vagy kinézzek, akkor megtenném.

Ha nem, akkor élnék tovább, ahogy eddig.

Miért, te mit tennél?

2019. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Én egy párduc harckocsival berongyolnék a parlamentbe.

Aztán beszaladnék és megölelgetném/puszilgatnám orbánt.

2019. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Viccen kívül, csak a takaró alatt önkielégítenék :D


Meg lehet kimondanám hangosan a kívánalmaimat, hátha bejön...


De őszintén, nem tudom, hogy mit tennék. Nagyon izgalmasan hangzik, de csak történet szintjén, a valóságban teljesen mást gondolnék róla... Valószínűleg felerősítené a szorongásomat, a körmömet lerángnám, hogy állandó megfigyelés alatt vagyok és a tudattól, hogy bármi, ami engem meghatároz az igazából nem is én vagyok. Plusz depresszióba ejtene, hogy az a mocsok, ami történt velem, az csak egy pszichológiai teszt volt, a beleegyezésem nélkül... Én szerintem elkezdenék leépülni, nem tudnám feldolgozni.

2019. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha egyszer tud valamit az ember, nem tudja "nem tudottá" tenni. Alapjaiban rengetné meg az összes hitrendszerét. Mindenre másképp nézne. Én legalábbis így lennék vele. Átértékelődne mi fontos az életben (szimulációban) és mi nem. Részemről megpróbálnám jól érezni magam, és kihasználni az ebből adódó lehetőségeket. Pl. munka helyett elmennék szórakozni, felfedezni dolgokat. És lehet, hogy próbálnék rájönni minden mozgatórugójára, hogy mi van a dolgok mögött. Vagyis keresném a kiutat, vagy legalábbis egy újabb, érdekes szimulációt. :)
2021. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!