Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angol szerepjátékos oldalakat...

Angol szerepjátékos oldalakat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Nyelv gyakorlása céljából keresek ilyen frpg oldalakat. Elég biztosan tudom az angolt, de nyilván nem anyanyelvi szinten, így olyan oldalakat keresek leginkább, ahol kisebb nyelvtani, fogalmazásbeli hibák nem zavarják a közösséget, vagy kifejezetten nem anyanyelven beszélőknek készültek.

2020. jan. 5. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az Amino (android app) megfelelne neked erre a célra. :) Tele van RP-vel.
2020. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

TORN-on szerintem senkit sem zavar ki milyen szinten angolozik ha ki tudod fejezni magadat. Ez itt lentebb egy referral link, ha esetleg elkezded akkor ezen keresztül tedd, automatikusan felkerülsz a friend list-emre szóval tudok segíteni meg hasonlók :)


[link]

2020. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!