Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg tudom nézni hogy aktív-e...

Meg tudom nézni hogy aktív-e snapchaten az, aki nem ismerősöm?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy használja-e a snapjét. A normális válaszokat előre is köszönöm 😊

2020. jan. 8. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Nem tudod megnézni. Legalábbis snapen nem, be kell követni és akkor a snap score mutatja h használja e vagy sem mert ugye ha használja változnak a számok (azt mondjuk nemtudom h pontosan, hogy egy kép egy videó mennyit ér, ez enegm is érdekelne) ugy tudod még esetleg megnézni ha máshol már követed pl insta vagy face és ott vannak olyan képei amiket azzal csinált (a jellegzetes snap filterekkel)
2020. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a választ igazából gondoltam hogy nem lehet csak nem voltam benne biztos..a snap score val az a baj hogy csak akkor látom a számokat ha ismerősöm szóval ha o is vissza jelölne engem.. Snap képei pedig nincsenek fennt instan..mindegy azért kossz a választ es amúgy ense tudom h mennyit er a kep es mennyit a videó snapen
2020. jan. 19. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!