Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a zene szám?

Mi lehet ez a zene szám?

Figyelt kérdés
Egy este folyamán ,sok zenét égy eggyüttest zabálok fel.Az a hibát követtem el ,hogy nem mentettem sem az előadót,sem a címet . Arra emlékszem ,hogy valahova a :slipknot -snuff , és a stone - sour tired száma közé csúsztatta be a youtube. A video klip-ben egy férfi álla a folyosón(talán az énekes) ,és tekint be egy szobába ahova nem tud be jutni és közben a szerelme drámaian sír,meg összepakol (ne kövezzetek meg ,nagyon . Tényleg csak ennyire emlékszem

2020. jan. 20. 01:24
 1/6 anonim válasza:
70%
Arijana grande - bad guy
2020. jan. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oh ,hát persze hogy az !

Hogy is lehettem ilyen ostoba oh jajj ,Átok fejemre!

Megyek is ,és magamra kapom az egyszarvús köntösöm. Aztán ki suhanok az éjjel-nappali boltba venni 2Liter kannásbort ,ami mellé el fogyasztok ,egy üveg Frontint . És miközben már, az édes deríliumban lebegek , el indítom ezt a dalt ,hogy erre húgyozzam és hányjam össze magam ! Köszönöm Kedves Idegen ,a segítséget! :(:

2020. jan. 20. 01:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az előzményekben?
2020. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohm ezt egy másfél ,két évvel ezelőtt halgattam :DD
2020. jan. 20. 19:06
 5/6 anonim válasza:
Roko - superstar
2020. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Noooooooooo :(:
2020. jan. 21. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!