Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hiszi a haverom, h...

Miért hiszi a haverom, h lenézem? Miért nem jön sehova?

Figyelt kérdés
A haverom meg van győződve, h lenézem.Szerinte csak azért hívom edzésre\bulizni\bárhova, h majd később a lelkem nyugodt legyen és büszke legyek magamra.Hívom edzeni, mondom neki ezeket az építő kritikákat, h tökre sovány, görbe a háta, hívom bulizni...mondom, h nem lesz nője soha, meg szüzen fog meghalni stb...szal ezekkel ösztönözni próbálom.Soha nincs kedve semmihez.Egész nap csak otthon ül a gép előtt.Rögeszméje, h én őt totálisan le se szarom.Csak azért hívom, mert hogy majd később megmondhassam, h hát!Igen!Nekem köszönheted!Pedig soha nem mondtam ilyet...se neki, se másnak.Mit tegyek?Már mindent megpróbáltam.
2010. júl. 22. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rossz téme körbe került ez a kérdés asszem.
2010. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azzal sokat segítesz neki,hogy azt sulykolod,hogy szüzen hal meg :D
2010. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezt már feltetted egyszer nem?
2010. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"mondom neki ezeket az építő kritikákat, h tökre sovány, görbe a háta, hívom bulizni...mondom, h nem lesz nője soha, meg szüzen fog meghalni stb...szal ezekkel ösztönözni próbálom."


Ezt ő úgy éli meg, hogy egyrészt lenézed, másrészt egy érzéketlen cinikus gеci vagy. Mondjuk rejtély, hogy miért haverkodik még mindig veled.

2010. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ezeket már csak a hosszú kérlelések után mondom.Mindig azt mondja, h nem engedik, közbe meg nincs kedve...ezt ő maga mondta.Soha nem jár sehova...még lófrálni sem megy el a városba, de általában, mikor sikerül rászednem, akk tetszik neki...rajtam kívül 1 haverja sincs...de már azonis gondolkodtam, h vesszen meg...Ha én nem keresem, akk nem is látnám.Ha nem hívom fel, nem is beszlnénk.Ha 1 hónapig nem jelentkeznék, egy levelet sem írna, h héé' élsz még!Kipróbltam, 2 hétig felé sem éztem...annyit mondott, mikor leugrottam náluk, h már régen nem láttott...de tényleg...Mit csináljak?!Én hívom mindenhova, ő meg azt hiszi, h azért, h előtte bebizonyítsam, h mekkora "jóarc" vagyok és mindenki engem hallgat...Ez már rögeszmének számít nála...nálam meg az, h ki akarom robbantani az otthon biztonságából...az élet tele van kihívásokkal, és azért szép, de ő az első nehézségnél abba hagyja, amit elkezdett...feladja, mert elsőre nem megy...meg akarom neki tanítani, h ha küzd vmiért, akk sikerülni fog...neki kicsi korától minden a szájába volt adva...mármint nem elkényeztetett selyemfiú, hanem nagyon vigyáztak rá és nem hagyták, h önálló legyen és most nulla a kitartása...semmi önállóság, pedig már 21 éves.
2010. júl. 23. 11:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés a haverod ,hogy törődsz vele.sajnos hozzá hasonló vagyok én is,nincs ennek a srácnak önbizalma,ennyi van.A maga módján kedvel téged és hálás neked a segítségért,de vigyázz,más emberek vagytok ne légy vele túl nyers,az ilyen emberek sértődékenyek,én is ilyen vagyok....Biztos nehéz lehet neked is egy ilyen emberrel,de ne hagyd cserben,és ne légy vele nyers,hanem inkább elnéző,szóval ha valamit elront ne csinálj belőle ügyet,ne égjen be előtted.
2010. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12.38-as vagyok!

Még lefelejtettem,biztos ,hogy a barátjának tart,ezen ne görcsölj...csak nem tudja kimutatni,mert túl zárkozótt....probálkozz vele tovább,ne hagyd elkallódni,kell egy ilyen embernek egy barát aki terelgeti,és helyreteszi.

2010. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

11:34


"Ha én nem keresem, akk nem is látnám.Ha nem hívom fel, nem is beszlnénk.Ha 1 hónapig nem jelentkeznék, egy levelet sem írna, h héé' élsz még!Kipróbltam, 2 hétig felé sem éztem...annyit mondott, mikor leugrottam náluk, h már régen nem láttott...de tényleg...Mit csináljak?!"


Alacsony az önbizalma, és mivel nem tudja, hogy a barátodnak tartod-e még mindig, ezért nem mer felhívni stb. Amikor te hívod, akkor megy, de ő nem fog találkozást kezdeményezni, mert úgy van vele, hogy ha te nem hívod, akkor biztosan már eleged van belőle, akkor pedig ő inkább nem zavar.

2010. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
14:02!Ez nem hülyeség.Általában mindig azt mondja, h nem jön nálunk, meg zavar meg stb...már nem, de másnál sosem megy, mert lehet, h zavar v valami.Nem jön edzésre velem (konditerem), mert azt állítja, h szégyenli, h ott mindenki tök izmos, ő meg nem és kiröhögik.Mondtam, h ő sem röhögi ki a nálánál bénábbakat, meg, h ott is emberek vannak, nem vadak, meg hogy senki sem kigyurtan jött a világra stb.
2010. júl. 23. 14:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebredj mar fel! Nem akar ismerni, nem akar a "baratod" lenni. Hagyadd otet, ne uzzed! Egyebkent egy nagy cinikus valaki inkabb valami vagy. Nem is csoda, hogy nem akar tudni rolad.
2010. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!