Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Debrecenről?

Mi a véleményed Debrecenről?

Figyelt kérdés

Nekem az az álmom,hogy ott éljek,pedig még egyszer se voltam ott,de eddig csak jó tapasztalatokat szereztem róla...


egy egri csaj :D


2010. júl. 22. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én debreceni srác vagyok!

Szép város Debrecen, de elhelyezkedésileg nem túl rózsás a helyzet, no meg nincs pénz a keleti régióban.

2010. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Debrecenben tanulok. Nekem szimpatikus, de nincs viszonytítási alapom - más nagyvárosban egy napnál hoszabb időt nem töltöttem még el.


De sok ismerősöm - akik több időt eltöltöttek máshol is - mind azt mondják, hogy Debrecen a legjobb.


Egyébként gyere el nyugodtan. Szétnézel az egyetemen, elnézel a bevásárlóközpontokba, elmész az élményfürdőbe.. simán el lehet itt tölteni egy napot.


Egyébkénr hány éves vagy?, továbbtanulás esedékes még?

2010. júl. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen még pár évem van a suliban...
2010. júl. 23. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
az élményfürdő tényleg jó. meg van egy eszméletlen fantasztikus játszótér (nem vagyok gyerek, de mégis lenyűgözött) a nagyerdőbe, az a neve asszem, hogy 5holdas pagony.
2010. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként itt szeretnél tanulni is?Ha igen akkor mit tanulnál?


Első voltam.

2010. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ott szeretnék tanulni. Az egri fősulin szeretnék végezni :)
2010. júl. 24. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Marhára unalmas és sivár hely! Nagyerdő, főtér oszt jó napot! Koszos, büdös, igénytelen város. Az emberek pedig irrdatlan zákózottak és bunkók.


Gyere Szegedre vagy Budapestre! Ezek az igazi szinvonalas nagyvárosok, ahol egy hét után többet is tudsz kezdeni az életeddel mint, hogy felvágod az ereidet!

2012. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Van egy egyetemük (ami rajtuk kívül még egy jópár más magyar városban és jóval magasabb színvonalon is megtalálható), egy Nagytemplomuk (nem értem mi olyan nagy kunszt benne, ugyanis egy nagy sárga, puritán épület), egy nagyerdejük (szintén nem nagy szám, Miskolcon Lillafüred vagy akár Nyíregyházán Sóstó milliószor szebb és érdekesebb) 207 ezren vannak, így a második legnagyobb városuk van az országban (ja igen, csak éppen úgy, hogy vagy húszmillió környező tanyát hozzájuk csatoltak, a szoci érában meg tele cs*szték még a városközpontot is az ótvar ronda panelokkal, az óváros lényegében 6-7 utcából áll, gyakorlatilag egy nagy falu az egész) és ez szerintük feljogosítja őket arra, hogy úgy viselkedjenek, mintha ők sz*rták volna a spanyolviaszt, nagypofájuság terén talán a pestieket is lepipálják, akik utóbbiaknak legalább van is valamennyicske okuk arra, hogy büszkék legyenek.


"Cívis" város, ugyanmár... egy sivár, igénytelen, dögunalom nagy falu, ahol már este 8 után semmi élet nincs, az emberek jórésze irrdatlan suttyó, a Nagyállomásuk pedig közbiztonságilag talán a Keleti pályaudvart is alulmúlja.


Na szép napot! :))

2012. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy, még élek fel nem fogom, hogy a bánatban akarhatja valaki lecserélni a csodaszép Egert egy olyan ocsmányságra mint Debrecen. Kb. mintha Angelina Jolie-t lecserlném Kiszel Tüncire. Bocsánat kedves kérdező, de ez nekem enyhén kifejezve is fura.
2012. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!