Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elhunyt után maradt tárgyi...

Elhunyt után maradt tárgyi dolgokat hová lenne érdemes elvinni?

Figyelt kérdés

Kidobni nem szeretném, mert használható. Azt sem szeretném, ha eladná, akinek odaadom. Bizonyos szervezeteknél kimazsolázzák a dolgozók. A közelben lévő öregek otthonában csak pár bontatlan gyógyszert fogadtak el, másra nincs szükség. Pl. törölközőt tudok adni az állatmentőknek.

Adnátok ötleteket? Rászorulóknak szeretném.


2020. febr. 8. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

"Azt sem szeretném, ha eladná, akinek odaadom."


Hát nem tudom, ezt hogy érted, de én az adományboltokat javasolnám. Ott két jótettet is véghez viszel egyszerre: azzal is jót teszel, aki a boltot vezeti, mert fenntartod a munkahelyét és azzal is, aki megveszi, mert olcsóbban jut hozzá, mintha normál boltban venné meg - lehet, ott nem is tudná megfizetni.

Így sikerült nekem pl. 250 ft-ért farmert vennem, olcsón nyelvkönyveket, stb.

2020. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam abban is, csak oda kevés dolgot fogadnak el, mert kicsi a hely.


Az eladást pedig úgy értettem, mint mikor felteszed ingyenes csoportba rászorulónak, aki aztán árulja.

2020. febr. 10. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!