Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy állandóan...

Mit lehet tenni egy állandóan kukacoskodó kolléganővel? Ráadásul szerintem szeret bosszankodni.

Figyelt kérdés

Ugyanazon munkakörben vagyunk többen, és az egyik állandóan bosszankodik, szerinte mindenki hülye, és mindig mindennel baja van. nem mondom, hogy sosincs igaza, de min. fél órát bosszankodik apróságokon. Egy igazi fúria, és már az agyamra megy.

pl. valaki hibázik egyet, és ezen lovagol órákon keresztül, hogy az milyen hülye, béna, nem ért semmihez, minek van itt.

Hogyan lehetne leállítani?


2010. júl. 24. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz eldönteni. Valahol megértelek, valahol nem. Én is elég precíz vagyok és odafigyelek dolgokra, és engem is nagyon idegesít ha valaki bénázik és semmit sem ért a szakmájához, csak hátráltat :(
2010. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy megoldás lehet az utánozás. Kezdj el te is mérgelődni minden hülyeségen, akkor majd rájön, hogy nem túl kellemes egész nap ezt hallgatni.
2010. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leállítani. Ha tudod, hogy ilyen, nem foglalkozol vele, lepergeted magadról a hülyeségeit és legalább te nem bosszankodsz feleslegesen, elég, ha a saját életét mérgezi. Ennyi az egész.
2010. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fordított pszichológia egy nagy kincs... Ahelyett, hogy szépen megbeszélnétek, tedd az ellenkezőjét, ahogy az előttem szólók mondták... Utánozd és utána nevessetek egy jót, mint egy komikus játszátok el a kollégát... És kitehetsz egy kalapot, abba pedig a legjobb alakításért dobtok pár forintot... Ha ezt a kolléga nő meglátja XD
2010. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!