Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Péntekre van jegyünk a bodies...

Péntekre van jegyünk a bodies kiállításra ti elmennétek?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért, s ha nem, miért?

Autóval mennénk, két felnőtt.

Aki már volt, attól kerdezem, hogy mennyien vannak egyszerre bent kb?



2020. márc. 11. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

A coronavírus miatt aggódsz?


Én elmennék a helyedben, ha érdekel a biológia (bár én nem szeretem). De olyan kiállításra a vírus miatt is elmennék, miért aggódjak e miatt?


A jót kell megélni, hisz jelenleg most élünk, ki tudja mi lesz utána, sőt én utazást se hagynék ki (persze amit már a kormányok nem javasolnak oda nem mennék, de ami nem tiltólistás oda igen. :)


Elvileg úgy tudom ma lesz ismét kormánynyilatkozat majd ott elmondják mi a javasolt, mi nem...

2020. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 60 feletti, más betegségektől már szenvedő ember lennék, akkor nem mennék. Ha 60 év alatti, kb. egészséges ember lennék, akkor kihasználnám a jegyem, hacsak péntekig be nem zár a kiállítás.
2020. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne mások habitusa szerint dönts, hanem a saját álláspontod és szemléleted szerint. Ez a legfontosabb.


Ha vettem jegyet, nyilván azért mert érdekel. E pillanatban nincs járvány csak veszély. Ez azt jelenti, a szokásos figyelmességet fokozzam. Ne álljak úgy., hogy más a képembe lihegjen és ne is hagyjam. Ne fogdossak fölöslegesen semmit. Mossak kezet alaposan, főleg evés előtt. Ennyi. Utazol tömegközlekedésen, vásárolsz, kötelezettségeid teljesíted, mert ez az élet rendje.

Nagy különbség van a pánik, az értelmes figyelmes viselkedés és a hanyag nemtörődöm magatartás között. A szélsőségek még soha nem hoztak jó eredményt. A körülményekhez való gondos alkalmazkodás annál inkább.


Viszont fogsz kapni ezzel ellentétes választ is. Ami engem érdekelne: mi lesz a választásod módja? Abban fogsz tudni dönteni, a vele ekvivalens önálló felelősségteljes látogatási döntésben nem. Ez számomra feloldhatatlan ellentmondás. Mondhatnám kapkodó következetlenségnek is.

2020. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!