Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki az operabálb...

Hogy lehet valaki az operabálba elsőbálozó?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, milyen feltételei vannak annak, hogy valaki az operabálba elsőbálozóként táncolhasson.

köszönöm


2010. júl. 25. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak annyi, hogy kifizeted a méregdrága jegyet és eljársz a táncórákra. de sajnos az Operabál fénye már nem a régi, tönkreteszik az önjelölt celebek...hatalmas csalódás lesz.
2010. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kedves Leendő Elsőbálozók!

A 2011. március 5-i Operabálra az alábbi jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni.

Postacím: 1065 Bp. Hajós u. 13-15. fsz. 1.

e-mail: nyitotanc@operabal.com

2010. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk reklámnak tűnik a kérdés, de tényleg csak pénz kérdése. Többfajta jegy van. A legolcsóbbal csak mászkálhatsz, de nem fogyaszthatsz. A legrágábbal gondolom egy páholyban van helyed és akármennyit kajálhatsz is. Valszeg a táncért is külön fizetni kell.
2010. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félreértettétek a kérdésem néhányan, a jelentkezési lapot én is megtaláltam már. Nem vendégnek mennék aki megveszi a százezres jegyet, hanem első bálozónak, nyitótáncosnak. Ennek milyen anyagi vonzata lehet?
2010. júl. 25. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

hát: belépti, tánctanítás meg gondolom ruha-cipő fodrász...nyilván elsőbálozóként rendesen fogyasztanál is ...150E minimum...de ez csak becslés...

de ezt a szervezőktől a megadott telefonszámon érdeklődd meg, nem hinném, hogy sokan lettek volna operabálon a gyakorisok közül=)

2010. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem csak a sznob g.cik járnak oda.
2010. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!