Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez vicc, vagy komolyan gondolj...

Ez vicc, vagy komolyan gondolják? (Balaton tagadók klubja)

Figyelt kérdés
Jót röhögtem a címen is, és az oldal tele van poénokkal. Ugyanakkor belegondoltam, hogy lapos Föld hívők is léteznek, sőt, állítólag több ember hisz abban, hogy Obama egy gyíkember, mint Magyarország teljes lakossága. Ezek után joggal merül fel a kérdés, hogy ez most csak egy vicc, épp az ilyen hülyeség hívők parodizálására, vagy ismét egy baromsággal gazdagodott a repertoár?
2020. márc. 26. 00:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A Balaton sohasem létezett! Ebben a tómederben teljesen másik víz van mint amit eddig hitt az ember (rosszul, Balatonnak). Nézd csak meg a vizet, közelről- messziről, és jót nevetsz majd a hiszékenységeden, hogy elhitted, ez a Balaton! Amíg meg nem eszesedtem jómagam is bedőltem ennek a népszerű Balaton fikciónak.
2020. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Alex Fly ***** válasza:
47%
Természetesen nincs Balaton. Ha vizet látná ott, ahol egyesek szerint a Balatonnak kellene lennie, az csak egyszerűen a Deszpaszi-tó...
2020. ápr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Az igazi Balaton ráadásul heves megyében van.
2020. ápr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
2020. ápr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Alex Fly ***** válasza:
100%

@Lidlipú: természetesen úgy értetted, hogy az igazi Balaton Heves megyében nincs...

Vagy nem?

2020. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
Úgy értettem h az igazi Balaton heves megyében van és ott nincs tó,vagyis ez az egész "lemegyünk a Balatonra nyaralni" dolog kamu...
2020. ápr. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
az egész "lemegyünk a Balatonra nyaralni" - és miért ne lehetne Heves megyében nyaralni? A hűs Balaton községben? Bélapátfalvai járásban. (Kösz egyébként, nem tudtam, hogy van ilyen nevű település:)
2020. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!