Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért írják mindenhol, hogy...

Miért írják mindenhol, hogy "Most van időd. "?

Figyelt kérdés

Mindent azzal reklámoznak, hogy Most van időd megcsinálni ezt, azt...

Mitől lenne?! Ugyanannyi dolgom van, mint eddig, sőt még főzni is kell!


2020. márc. 27. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezelött mit ettél, ha nem föztél?!?!?!?


Másrészt azért írják, mert a legtöbb ember kevesebbet van munkában, illetve ma´sok társaságában, azaz több ideje lett. Az, hoyg ezt mire használja, egyéni, emellett aki képes megszervezni az idejét, az tényleg jóval több mindent meg tud csinálni, amit korábban nem.

2020. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor, akinek nem inge, ne vegye már magára! Ez másoknak szól, nem neked. Az Audi reklámok sem céloznak meg mindenkit.
2020. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Ezelött mit ettél, ha nem föztél?!?!?!?"


Félve merlek csak felvilágosítani, hogy léteznek étkezdék, éttermek. Azt.

Most nem akarunk feleslegesen költeni, úgyhogy életemben először elkezdtem a rendszeres főzést.

2020. márc. 27. 15:36
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért, már mindenkit kirúgtak, ill. csődbe mentek?

Én vállalkozó vagyok, pont, hogy többet kell most dolgoznom, hogy legyen bevétel, nincs időm lábat lógatni.

De ha alkalmazott lennék és kirúgtak volna, akkor sem biztos, hogy a tökömet vakarásznám.

2020. márc. 27. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan csak élik az életüket egyik napról a másikra, mindig a jövőt tervezve, magukra meg nem figyelnek. A most van időd" attól függetlenül, hogy egy reklámszöveg, arra is motiválhatja az embert, hogy foglalkozzon magával, és ne holnap, jövőhéten, hanem most kezdje ezt el.
2020. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!