Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem igazán tudom, hogy írjam...

Nem igazán tudom, hogy írjam le az alábbi képen szereplő nő vonásait, segítene valaki?

Figyelt kérdés

[link]


valaki le tudná írni, hogy milyen "orrtípussal" és vonásokkal, stb, rendelkezik ez a hölgy? Kéne róla egy leírást/körülírást készítenem :) köszi!


2010. júl. 26. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerek arc, alacsony homlok, pisze orr, átlagos száj, viszonylag nagy szemek. Ilyesmire gondoltál?
2010. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem inkább fitos orra van?

a szájról vmit tudsz még írni? köszönöm!

2010. júl. 26. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orra egy kicsit nyomott, és nagy orrlyukai vannak.
2010. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Kicsit sem fitós, a fitós az a szép vékony és hegyes, neki pedig vastag...

A szája: szerintem átlagos, a felő ajka vékonyabb, az alsó közepes. Szép ívelt a szájvonala.

2010. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) esetleg, ha van időtök, tudnátok írni arcvonás tulajdonságokat?
2010. júl. 26. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Húsos alsó ajak, szépen ívelt felső ajak, nagy szemek, sűrű de szép, íves szemöldök, csúcsos áll, magas homlok, széles járomcsont, gödröcskéktől mentes mimika, kerek és vastag orr, széles orrcimpa.
2010. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy szem, karakteres szemöldök.
2010. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!