Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan indulhatok egy újabb...

Hogyan indulhatok egy újabb eséllyel az iskolában?

Figyelt kérdés
Sajnos az iskolában az osztálytársaim körében sokszor idegesítően és bunkó módon viselkedtem, emiatt nem sok barátom van az osztályban. Pedig amikor nem az iskolában vagyok, akkor nagyon jó barát vagyok. Az a kérdésem, hogy hogyan tudnék megváltozni és hogyan tudhatnék az osztálytársaim előtt új lappal indítani?

2020. ápr. 22. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ne viselkedj idegesítő és bunkó módon. Magadtól nem jöttél rá erre?
2020. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok munka lesz, de elsősorban neked kell közeledni feléjük. Próbálj meg kedves és segítőkész lenni proaktív módon (azaz ha valamiben tudsz, ajánld fel a segítséged, vagy kérdezd meg a többieket, hogy vannak). Ha észreveszik a változást, akkor úgy fognak kezelni. Bár jó kérdés, hogy hány évesek vagytok, mert a fiatal tinik elég kiábrándítóak tudnak lenni.
2020. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Illetve bocsánatot is kérhetsz, az jó indítás.
2020. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!