Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Skandináviában hogy vált be a...

Skandináviában hogy vált be a négerek, muszlimok, egyéb 3. világbeli emberek betelepítése?

Figyelt kérdés

Ezek a skandináv népek lényegében kifognak halni 50-60 év múlva?


Ottélő magyaroktól is várok hozzászólásokat/ tapasztalatokat!



2020. máj. 25. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Úgy tudom oda csak rakétatudósokat meg fizikusokat engedtek be.


/sarcasm.

2020. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
77%

Nem tudom, hogy most mi van, meg 2015 korul volt a munkahelyemen egy sved pasi, az azt mondta, hogy ez a valtozatossag nagyon jot tesz az orszaguknak.

Instant elhalt az erdeklodesem :D

Amugy meg en hallottam olyat, hogy Finnorszagbol delebbre mentek, mert, hogy faztak.

Ok, tudom, nem ez volt a kerdes, csak eszembe jutott.

2020. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bolondok ...


[link]


Változatos lett a légkör, ez már igaz :D

2020. máj. 25. 17:16
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Skandinávok elég rasszisták csak nem illik ott hangoztatni. A bevándorlóknak ott is megvan a saját kis köre, rendszer szinten nem illik diszkriminálni, de egyén szinten elég gyakori. Nem tudom, mit rínak, a 70-es években ők engedtek be boldog-boldogtalant.

Én egyetemen nagyon sok svéd diákkal találkoztam, de őszintén szólva egyedül a bevándorló szülők gyerekei voltak a legszimpatikusabbak. Barátságos, nyitott emberek, a nem-bevándorló svédek elég maguknak valók, unalmasak és nem túl barátkozósak, és amennyire hallottam kint élő barátaimtól a kinti "idegenekkel" is ilyenek.


Nem értem, hogy attól, hogy odament egy halom nemzet, miért halnának ki :D

2020. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
69%

Amugy amikor en voltam Norvegiaban es Svedorszagban, tobbszor is, hosszabb idokre mert imadtam ezeket az orszagokat, nekem az volt a tapasztalatom, hogy baratsagosak voltak, erdeklodoek. Svedorszgban egyik alkalommal pl egy videki kempingezos fesztivalra mentem egyedul, osszeismerkedtem emberekkel.

A norwegok meg aztan tenyleg baratkoznak. Kisgyerekek odajottek hozzam beszelgetni, idos holgyek, lanyok. Csak neztem.

Imadtam Stockholmot, de amiert mar nem megyek tobbe az az, hogy egyre inkabb "sotet"-e valt. Eszreveheto volt az arabok szamanak a novekedese.


Ahogy a kerdezo irja, az europaiak jo esetben 1-2 gyereket csinalnak. A tobbi kontinensrol szarmazoak minimum 3-at. Sose felejtem el azt a 3 muszlim not akik 14 gyereket terelgettek. (nem, nem iskolai csoport volt, hanem anyukak es gyerekeik)

2020. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezek az országok 30-40 éve lehettek nagyon jók.
2020. máj. 26. 17:26
 7/16 anonim válasza:
74%
Hát azért magyarországnál az összes skandináv ország messze sokkal jobb...
2020. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem is állítottam, hogy rosszabbak (gazdaságilag). De szerinted ilyen demográfiai változást elvisel egy nemzet? Mert azért valljuk be, a szomáliaiak - arabok nem nagyon fogják előre vinni a gazdaságot sztem.
2020. máj. 31. 12:28
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha Svédországban hasonlóan felszerelt és képzett lenne a rendőrség, mint az Egyesült Államokban, akkor sokat javulna a közbiztonság, amely ellen leginkább a bevándorlók lakta helyeken (pl. Malmö) tesznek a legtöbbet. Továbbá érdemes megjegyezni, hogy a 11 milliós Svédországban 2 millió bevándorló hátterű ember él, ami kb. 20%-a a lakosságnak, és tekintve, hogy 1,87 a termékenységi rátája az országnak, okozhat a későbbiekben több társadalmi feszültséget.
2020. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Anyám családja svéd nemzetiségű, de Osloból származó.


A skandinávoknál pár százalékos a színesbőrüek asszimilációja. A svédek ilyen harmadik világfelé tett jóvátételi gesztusként, kvóta alapon kezdék befogadni az afrikaiakat.


Még az osztrákok is jobban asszimilálnak. Bár az is vicc.


Egyedül a brittek a british meghatározású színeseket tudták elég jól asszimilálni.

Igaz pont a british jamaican voltak kezdetben a skinhead-ek ~40-45%-a fehér football huligánokkal. És ők az indiaiakat támadták.


...

2020. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!