Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felborult a társadalmi piramis...

Felborult a társadalmi piramis? Hogy lehet ez? Kik dolgoznak ma beosztottként Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nézem a közösségi portálokat. Fiatal ismerőseim 70-80%-a menedzser vagy valamilyen vezető. Már 1-2-3 évvel a suli elvégzése után. Még azok is, akiknek diplomájuk sincs, csak okj-s képzésük. Az összes fiatal vezető? Hogy lehet ez? Akkor kik dolgoznak beosztottként? Valahogy nem stimmelnek az arányok... az embereknek ezek szerint csak 20-30%-a lenne beosztott? :DDD
2010. júl. 30. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem most lett meg két egyetemi diplomám, de nagyon szívesen lennék már valahol legalább beosztott... :((( Csongrád megyében semmi munka nincs...
2010. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az meg hogy ki mit ír a közösségi portálon... Nem kell készpénznek venni! :)
2010. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alig 20 évvel ez előtt anyám munkahelyén elő kellett léptetni valakit. Anyám mindig is jól dolgozott, ennek ellenére egy munkatársnőjét emelték vezetői rangra, aki ott lógta el a munkát, ahol tudta, mondván a jó dolgozókra szükség van.


Egyébként meg olvasd el a "Rokonok" c. könyvet. Tanulságos.

Magyarországon kétféleképpen lehet feljebb jutni. Sógorsággal, meg komasággal.

2010. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
higiéniai manager?;):)
2010. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D Én ilyen álláshirdetést láttam: senior winter manager, zárójelben oda volt írva mellé, hogy hómunkás :D
2010. júl. 30. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, kedves kérdező, hogy egyesek szeretnek nagyot mondani, ha fizetésről van szó.....
2010. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!