Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a "mi újság"...

Szerintetek a "mi újság" kérdésre mi értelmeset lehet válaszolni?

Figyelt kérdés
A "semmi különös"-ön és a "szokásoson" kívül. Tőlem állandóan megkérdezik, de már rohadtul unom és kellemetlen is, hogy ezeken kívül mást nem tudok válaszolni. Egyáltalán miért kellett kitalálni ezt a kérdést. Nem nagyon tudtam hova írni a kérdést ám.
2010. júl. 31. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki és hol kérdezi. Pl ha az utcán találkozom valakivel, mindig azt mondom, hogy épp X helyről jövök és még megyek Y helyre, meg ilyesmik :) Ha MSN-en megkérdezik, akkor azt mondom el, hogy mi történt aznap, pl ha volt vmi fontos dolog, ami történt. Ha nem, akkor azt mondom, h dög unalmas napom volt. Ilyesmi, én mindig mondok rá valamit. Ha meg valami más érdekli, akkor tegyen fel róla konkrét kérdést.
2010. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én msnen ugyszoktam h ha vki rám ír és megkérdezi akkor azt mondom semmi kül... de ha én irok vkire akkor felteszem ezt a kérdést (amolyan illedelemből) és aztán egyből utána teszek fel egy normális kérdést is amire már válaszolni is lehet =D
2010. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani, hogy "hát, elvagyok, x helyen voltam, y-szel találkoztam, z-t csináltam" vagy csak szidom az időjárást:D de mindig tartalmas választ adok.
2010. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mait még nem olvastam. :)
2010. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válasz erre a tök értelmetlen kérdésre ez: semmi.
2010. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a világ legérdektelenebb és legmegválaszolhatatlanabb kérdése. Mikor felteszik, mostanában már csak annyit mondok (ha gyakran látom, vagy jól ismerem az illetőt), hogy "pontosan mire vagy kíváncsi" vagy azt, hogy "nem sok". Ez utóbbit válaszolom akkor is, ha van újság, hisz az illető úgysem azért kérdezi, mert érdekli, hanem mert nem tud mást kérdezni, de kell mondania valamit...
2010. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!