Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem rossz érzés, hogy nem...

Nem rossz érzés, hogy nem lesztek részei a jövőnek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nekem talán még van 30 évem, ki tudja, mindegy is. Lehet, hogy ti fiatalabbak vagytok, és több van, de nem rossz érzés, hogy 50-60-100-500... év múlva már nem leszünk itt? Hogy megy tovább az élet, a világ, és mi nem tudunk már semmiről? Engem annyira elszomorít. Vallásos emberek ne válaszoljanak! Köszi előre is!

2020. jún. 11. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

XD Ez aztán a nyitottság! Megszabod, hogy milyen értékrendű ember válaszolhat, nehogy véletlenül is a sajátodtól eltérő világnézettel találkozz.


[link]

2020. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Mire 80 leszek 10-15 fokkal lesz melegebb nyáron. Már most 42 fok van, és mi még nem is annyira az egyenlítő mellett vagyunk.


Én inkább a fiatalabbakat féltem, nem jó belegondolni hogy egy mostani ötéves milyen körülményeket fog 60-70 évesen megélni.

2020. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első! De találkoztam már velük, sőt jó magam is Istenhívő voltam, ezek az idők már elmúltak, már máshogy látom a világot. Ne offold/ne offoljátok a topicot, mert töröltetni fogom a válaszaitokat!
2020. jún. 11. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

A pillanatnyi világnézeted semmit nem változtat az objektív valóságon. Attól még, hogy "azok az idők elmúltak", nem lesz Isten kevésbé/jobban valós.


"Ne offold/ne offoljátok a topicot, mert töröltetni fogom a válaszaitokat!"

Rohadtul nem érdekel, ezzel nem fenyegettél meg. Jelentsd a választ, ha ennyi kritikát sem vagy képes elviselni. (Tényleg érdemes lenne az előző válaszomba tett linkre kattintanod).

2020. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább nem szeretném tudni, hogy mi lesz itt 50-100 év múlva. Túlnépesedés, felmelegedés, elsivatagosodás, élelmiszerhiány, vízhiány, háborúk, talán a 3. vh. is.
2020. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Hogyne lennél része? Ez ma már csak pénzkérdés
2020. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

az 1-nek igaza van. "máshogy látom a világot" - és nem vagy kíváncsi a többiekre - miért akkor kérdezel a gyakorin? Miért gondolod, hogy az az alak, aki hisztérikusan mazsolázik a válaszolók közt, az érdekes lehet a válaszolóknak?

Hogy válasz is legyen:Nem érdekel, hogy elszomorodsz, nagy ívben teszek rá.

2020. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ízgat. A jelenleg kapott időszakunkat kell tartalommal, értelemmel feltölteni.
2020. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar ez, mert a jövőben a tudomány még érdekesebb lesz, az ember tudása gyarapodni fog, hiszen folyamatosan fejlődünk. Én szeretnék még sokáig élni és sok tudást felhalmozni. :)
2020. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 chtt ***** válasza:
48%

Istenhívő nem lehettél, max. vallásos. :)

És nem, nem szomorít el, mert most élek, és az fontosabb, hogy most mi van. A jövő bizonytalan. Lehet, hogy hogy még 20-30 évig élek, de az is, hogy következő pillanatban holtan lefordulok a székről. Csak a most számít, de ez nem jelenti azt, hogy ne néznék rá szívesen a világra 10-20-50 vagy akár 500 év múlva, hogy mi újság. ;)

2020. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!