Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem lehet Facebook adománygyűjtést szervezni? Vagy mikortól lehet majd?

Figyelt kérdés
Van egy csomó ilyen adjukössze', meg hasonló program egy egy célért, de szerintem a szervezetek, alapitványok simán kihagyhatóak lennének ha az ember kitalál valamit, és csinál magának egy gyűjtést, mint ahogy egy csomó régióban ez megy.

2020. júl. 5. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát csinálj egy gyűjtést!
2020. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem lehet, erről szól a kérdés.
2020. júl. 5. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Az adomany egy jo celert megy, nem azert, hogy helikoptert vegyel magadnak hektaros telekkel.
2020. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nem jó célért lenne?


De képzeld, olyat is láttam már hogy ahol egy amerikai srác arra gyűjtött, hogy bicajozik az országban, és megtudjin szállni az országokban, stb, stb. És adtak neki, többet havonta mint itt a minimálbér.


Szóval külföldön gyüjthet egy magánszemély is bármire, idehaza meg pont hogy az alapítványok húzzák le a nagy pénzt sokszor egy jó cél nevében.


Facebook adománygyűjtésről van azó továbbra is az a kérdés hogy nálunk miért nem lehet.

2020. júl. 5. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:

"Facebook adománygyűjtésről van azó továbbra is az a kérdés hogy nálunk miért nem lehet"

Miért ne lehetne?

2020. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem a sima posztról beszélek, meg hogy én támogathassak egy másik külföldi személyt.


Az egyik amerikai magyarok csoportba szoktam látni ilyen személyes pénz gyűjtő posztokat, olyasmik mint az adjukössze oldal posztja, csak nem alapitványok, hanem magánszemélyek. rámentem az egyikre, de ott ki is írta hogy magamnak nem tudnék létrehozni a régióm miatt.


Írd be a fb keresőbe hogy adomány, ott rögtön kiirja hogy te is csinálhatsz gyűjtést igen, de gyakorlatilag nem.

2020. júl. 5. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
De semmi nem tiltja hogy gyűjtést kezdeményezz. Facebbokon keresztül is ezer féle módon lehet.
2020. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Látom nem érthető a kérdés sem, ezért random kikerestem egyet hogy milyen gyűjtésről szól a kérdés, pl:


[link]


Az ilyesmi adománygyűjtésről szól a kérdés.

2020. júl. 5. 15:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!