Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,hogy...

Történt már veletek olyan,hogy valaki azt mondta "Neked ez nem fog sikerülni!" és valóban úgy lett? Lehet összefüggés a kettő között,ha tényleg nem sikerül?

Figyelt kérdés

Borzasztó alacsony az önbizalmam és teljesen romba dönt,ha valaki ezt mondja. Úgy érzem, mintha valami "rontás" lenne.

Az első ilyennél,a forgalmi vezetésnél az első oktatóm nagyon ordibálós volt,a 10 órából amit nála levezettem,4-ből sírva jöttem haza. Kétszer elmondta,hogy ebből bizony jogsi nem lesz..És lám nem is lett eddig,most pedig van rá egy hónapom,hogy letegyem a forgalmit.

Azóta folyamatosan elbuktam a vizsgákat,volt,hogy jogosan,de volt olyan is,amit nem éreztem jogosnak. A PÁV-on másodjára mentem át,de a pszichológus azt mondta,hogy nem érti miért nem engedtek át az első vizsgán a ponthatárok láttán és ettől kevesebb pontszámmal is engedtek már át embereket,valószínű nem voltam szimpatikus az első pszichológusnak.

A forgalmin is volt kétszer olyan alkalom a vizsgán,amin ha normális vagy elnézőbb lett volna a vb,simán átmentem volna.

Most cukrásznak tanulok. Az oktatónk sokszor borzasztó bunkó velünk. Ma én voltam a célpont,nem lett túl szép a vágásfelületem az egyik süteménynél,teljesen kiakadt és kicsúszott az is a száján,hogy ha ilyen kóklerul dolgozok a vizsgán is,akkor bukta lesz.

Ez teljesen belém égett az autós oktató után..Használhatatlan vagyok mióta kimondta ezt.

Csak én vagyok túl érzékeny? Miért kell bebeszélni valakinek,hogy úgyse fog neki sikerülni valami?!

Szerintem ez borzasztó dolog..


2020. aug. 5. 20:30
 1/1 anonim válasza:
Rád helyezik a nyomást azzal, hogy ilyeneket beszélnek. Elhiszem, hogy nehéz, de próbálj meg arra gondolni, hogy ezeket nem értük csinálod, és a vizsgán is azon gondolkozz, hogy nem nekik kell bizonyítanod, hanem magadnak csinálod. Ez járjon végig a fejedben, nem azok a csúnya dolgok, amiket mondtak. (:
2020. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!