Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az instagramon,miért jelölnek...

Az instagramon,miért jelölnek be követőnek ismeretlenebb zenészek,színészek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

ki jelöl be kit?


ha az a kérdés hogy emberek miért jelölnek be ismeretlenebb zenészeket, színészeket, akkor az a válaszom, hogy azért, mert tetszik nekik, az, amit csinálnak, és szeretnénekm többet tőlük hallani, róluk tudni, őket alátámasztani

2020. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Engem jelöl be úgymond követne vagy kövessem ismeretlen színész,zenész,dj .


Így keres rajongókat ,aki új a szakmában ?

2020. szept. 4. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:

az attól is függhet, hogy neked miket posztolsz

nagyon sokan bejelölnek valakiket, mert tetszik nekik az amit posztol, de nem ismerik


vagy talán az is lehet, hogy valahonnan ismer (vagy valakivel összekever)


de talán az is lehet, amit 2esben leírsz, hogy felkeltse az érdeklődésedet

2020. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ismeretlenebb zenész,színész egy ideje posztjaimat sem láthatja,mert priváttá tettem.


Igen ,ismertebb celebhez írtam pl ,erre a rajongók akartak követni és ez miatt priváttá tettem De művész nem jelölt be ,főleg privát után .


Előtte egy fotós szeretett volna követni.


Gondolom,mivel ismeretlenebb,kezdőbb valaki,így szeretne követőket,aztán rajongókra találni.

2020. szept. 4. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, hogy visszajelöld őket és legyen több követőjük.
2020. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5/5


köszi


nem évődöm úgy rajtuk úgy már, csak érdekelt,hogy esetleg más is találkozott ezel a jelenséggel instán és eleve művész,celeb felől .


Civiltől,bloggertől előfordul,hogy követőt keres .


Művésznél ,meg akinek olyan az ízlése stb előbb-utóbb megtalálja,felfedezi,kedveli és követő lesz .


Lehet a covid miatt így próblkozik ,hogy megismerjék ,megtalálják hamarabb ,aki kezdő ,ha nem kamus profil,hanem valódi művész .

2020. szept. 4. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!