Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék hasonló...

Hogyan szerezhetnék hasonló stílusú barátokat?

Figyelt kérdés
Metálos vagyok, de a barátaim nagy része nem szereti az én kedvenc zenéimet. Emiatt koncertekre, kocsmázni nincs kivel menni, egyedül meg olyan lúzer dolog bulizni. Hogyan szerezhetnék hasonló érdeklődésű barátokat, haverokat?
2010. aug. 6. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
itt vagyok xD
2010. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

metáááááál (A)

nekem is az a bajom,hogy általában nincs kivel koncertre menni.

amúgy nem tudom xd

de én pl emo vagyok (lassan 5éve,nem az a divatfos ami van,lelehet nyugodtan szólni)

és általában metált hallgatok :D

na de ebből azt akartam kihozni,hogy barátkozz akárkivel..aztán a végén lehet kiderül,hogy ő is szereti:D

2010. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén metál. Bár én elvből nem iszok, koncertekre meg 2 ok miatt nem járok: 1) a világ végén lakom, a dunántúli szemét zenék fővárosában ahol még egy normális banda sem járt; 2) lóvé kell az egyetemre.
2010. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

rockerek.hu ?

Kicsit felszínes,de jobb nem jutott eszembe.

2010. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!:)Én is nagyon szeretem a rockot,de egy haverom sem sajnos,igy nincs kivel koncertre járni.
2010. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akik itt írtok,hova valósiak vagytok?
2010. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk. Nekem 2 barátom van ( több nem is kell ), nem vagyok az a nagyvilági ember, de sem ők, sem a környezetem nem hallgat metált, így koncertezni sincs értelme. Pedig úgy mennék már, de egyedül nem buli :(. Odamész, meghallgatod őket, tombolsz, pogózol, aztán jössz haza... Nem hangzik túl izgalmasan.

Szóval, tudom miről beszélsz.

2010. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!