Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szokott valaki a budapesti...

Szokott valaki a budapesti Népligetben sétálni vagy esetleg kisebb pikniket szervezni barátokkal,családdal?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen gyakran?

Van olyan,hogy mondjuk jó időben amikor süt a Nap is és kellemes az időjárás esetleg többen is sétálgatnak a parkban és nem olyan veszélyes?

Mert elmennék de ha üres a park akkor nem megyek be. Ezért érdekelne. Biztonságosabbnak vélem ha többen vannak bent egyszerre családok vagy párok,normális civilekre gondolok.


Válaszokat előre is köszönöm szépen!



2020. szept. 12. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi is láttunk már ott fának támaszkodó részeget!
2021. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, egyetértek az utánam szólóval, teljesen tiszta a hely! Sokat járunk oda, csak jó tapasztalatunk volt. Sokszor ránk is sötétedett, akkor sem tapasztaltunk semmit. Szerelmes párok, kutyasétáltatók, családok, bringások, ilyenek vannak főleg. Fának támaszkodó részeg pedig mindenhol van...
2021. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor én már nem tudom mit gondoljak...
2021. jan. 28. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!