Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angliában-Londonban szeretnék...

Angliában-Londonban szeretnék élni, dolgozni azt tudom hogy hosszabb időtöltésre kell vízum stb. de ahhoz mi szükséges hogy lehetek állampolgár vagy legalább hogy élhetek kint sokáig?

Figyelt kérdés
Akiknek van tapasztalata azok írjanak légyszi de ha valaki tud valamit az is köszi(:
2010. aug. 7. 10:09
 1/5 anonim válasza:

Ne haragudj, de miért is kellene vízum EU-n belül???

Ahhoz hogy a Britt Állampolgárságot megkapd nyelvtudás és min. 5 év regisztráltan (munkában) eltöltött idő kell hogy legyen. Bővebben itt olvashatsz: [link]

2010. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vízum?????????? Szerintem Nagy Britanniába soha nem kellett vízum, de most hogy EUs ország szerintem már útlevél sem.

Sőt az egyik olyan ország, ahol Eus állampolgárok szabadon vállalhatnak munkát, korlátozás nélkül. Bár ebben nem vagyok biztos, de emlékeim szerint igen.

2010. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Első vagyok, régen kellett vízum, annak aki dolgozni akart biztosan.
2010. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vízum nem kell, de útlevél igen, anélkül sehogy sem engednek be. A munka mellett pedig 5 évre visszamenőleg meg kell adnod angol lakcímet is. Elég sok a macera, ha pl. dokihoz akarsz menni, egy csomó papírt hozni kell. De megéri. :)
2012. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már miért ne engednék be útlevél nélkül? :D Személyivel is jöhet.
2012. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!