Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért pontoznak le valakit,...

Miért pontoznak le valakit, csak azért, mert nem tetszik nekik a másik véleménye?

Figyelt kérdés
Alapból ha kiraknak egy kérdést, nyitottnak kellene lenniük az emberek véleményére és válaszaira, de mégis lepontozzák öket, ha nem azt válaszolják, amit ők elvárnak. Akkor meg minek kérdez basszus. Nem minden ember egyforma, lesz olyan aki más értékrendekkel, tapasztalatokkal, tudással rendelkezik mint te, felesleges azzal buzdítani a többieket is, hogy hurrogják le. Dobálózunk a "fogyatékos" szavakkal, csak azért mert aki ezt mondja a másikra egyszerűen buta.

2020. okt. 2. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, de engem is nagyon idegesít. MEgkérdezte valaki hogy mi a kedvenc évszakom, és lepontoztak.

Pedig csak annyit írtam hogy a tél, mert hideg van, és hosszabbak az éjszakák.

2020. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Válaszolok a legjobb tudásom szerint, ha nagyon hülye a kérdés, akkor jön a trollválasz, ha ezért lepontoz, hát lesz**m. Nem azért válaszolok itt mert hajtok a felsőbb oszályzatra, bár így is 4-es kat. vagyok.
2020. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
A földi kúltúra szerves része, hogy vagy asszimiláljuk, vagy elpusztítjuk a mást. Egyik sem az elfogadásról szól. Az emberek azt hiszik, csak egy helyes út van, de ami még abszurdabb, hogy azt hiszik övéké az egyetlen helyes út tudása, közben az összes egy agymosott spirituális zombi.
2020. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Itt a gyk-n soha nem a hasznosság alapján pontoztak, hanem hogy valaki egyetért-e vagy sem. Persze bele lehet menni, hogy mi a különbség, hosszas lenne kifejteni, valószínűleg épp ezért keveri mindenki.

Az egy másik történet, amikor egy kérdésben személyes véleményt kérnek, és azt pontozza valaki. Szerintem az szimplán valamilyen frusztráció kiélése, püfölik az illetőt suliban, mogorva volt a pénztáros a boltban, kiabált vele a főnöke, stb., és itt engedi szabadjára felgyűlt feszültséget.

2020. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!