Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudom megtalálni az...

Hogy tudom megtalálni az USA-ban élő rokonomat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ideje él Amerikában semmit nem tudunk róla az édesapja itt él Magyarországon (Almáskamaráson) Ő se tud róla semmit mióta elvált feleségétől és ott hagyta őket kb 17 éve. Csak a nevét tudom Szokolai Gergő 35 év körül édesapja Szokolai György anyja Koch Katalin. Minnesotában él . És valami infót vagy címét szeretnék megtudni vagy bármit róla és ezt hol tudom vagy hogy tudom megcsinálni előre is köszönöm.
2010. aug. 8. 17:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
még annyit tudok Minnesota államon belül minneapolisban lakik de ez nem 100 %
2010. aug. 8. 17:39
 2/12 anonim válasza:
Talán a Nagykövetségnél kapsz információt, és fel tudják ott hívni Minneapolis-t! :) Remélem valamit tudtam segíteni! Sok szerencsét a kereséshez!
2010. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Esteleg a Vörös Keresztnél próbáld meg. De ha ő nem akarja,hogy megtaláljátok,akkor nem adják ki a címét.
2010. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Abban biztos vagyok h akarja h megtaláljuk csak családi ok miatt nem volt eddig kapcsolat kb egyszer 5 éve volt itthon akkor nagyon jól érezte magát itthon csak aztán megint semmit nem tudunk róla ! Még egyszer köszi ! Megpróbálom !
2010. aug. 8. 19:08
 5/12 anonim válasza:
keresd meg a facebook-on
2010. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megtalaltam az USA people search oldalon. Ugy tunik, hogy Saint Paulban lakik, Minnesotaban.


[link]


Angolositotta a nevet. A cimet is meg lehet szereni a white pagesbol vagy online telefonkonyvbol igy.

2010. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm sokat segítettél már olyan régóta keresem ! Nagyon hálás vagyok !
2010. aug. 9. 15:34
 8/12 A kérdező kommentje:
A telefonszám keresőhöz is tudsz linket adni ? Megköszönném :D!!!
2010. aug. 9. 15:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Vagy cím kereső!
2010. aug. 9. 15:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy kerestem a white pages oldalon, de valoszinuleg nem publikus a cime, igy nem talaltam meg. Viszont azon az oldalon, amit mutattam, meg lehet venni a cim infojat 2-3 dollarert. Tobb ilyen oldal is van (pl. www.peoplesearchpro.com, www.peoplefinders.com is), csak be kell irnod, hogy people finder, people search usa, es sokat kiad. De mind penzert arulja az infot a public recordsbol. Nem tudom, hogy ugy sikerul-e kideritened vmit, mert en meg nem vettem ilyen infot. De ez itt az USA-ban igy megy. Csak az iranyito szamat latom ingyenesen: 55106 (Saint Paulban). A tobbiert minden oldalon fizetni kell.
2010. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!