Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is furcsán néz ki...

Szerintetek is furcsán néz ki egy távolkeleti és európai párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem a rasszizmus szól belőlem, én őszintén kedvelem Ázsia legtöbb országát és kultúráját. Ez az egy dolog, amin megakad a szemem, de tényleg nem rosszból.


Mostanában pár videót láttam youtubon távolkeleti (koreai, japán) és európai emberek kapcsolatáról. Ezek a szerelmespárok aranyosak együtt és sokat tanulhatnak egymástól. Mégis úgy érzem, hogy mintha az ázsiai ember elgyerekesedne az európai mellett, kissé viccesek együtt. (túlságosan is különbözőek és nehéz elképzelnem, hogy hogyan működhet így egy kapcsolat.) Ezt ti is észrevettétek? Az ázsiait (különösen, ha férfi) ez mennyire zavarhatja vagy ő szembesül e ezzel a gondolattal? Ez az ő dolguk nyilván, én csak szeretném tudni, hogy ti is így látjátok e a dolgokat, mint én.



2020. okt. 21. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a személyiség számít.
2020. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is bántásnak vetettem fel a kérdésem.
2020. okt. 21. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A távolkeletiek sokkal zárkózottabbak, általában kevésbé nyitottak az ilyen kapcsolatokra, talánodaát furcsább.

Mindenesetre én nem furcsálom, de érthető ha te igen.

2020. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mansour ***** válasza:
95%

#1

De a személyiségnek része a nemzeti, kulturális, és urambocsá' faji identitás is.

2020. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tekintheted furcsának, ilyen a megszokásod. Nincs ebben semmi probléma. Mások másképpen nevelkedtek, mások a megszokásaik, vagy egyszerűen nyitottabbak. Számukra nem jelent problémát egy ilyen kapcsolat.

Ezt körülbelül úgy lehet elképzelni, hogy mindkét embernek megvan a szemlélete, szokásai, értékrendje. Ha ez összeegyeztethető, létrejöhet egy szerelmespár, ha nem, akkor nem jön létre. Hogy ez az "ellenérzés" mire vonatkozik, ezer féle lehet. Van aki, csak soványakat, más telteket tud elképzelni. Van akit irritál, ha a nő magasabb, mást meg nem. És van, aki egy távolkeleti típussal nem tudja elképzelni. Aki valamiben problémát érez, kerülje ki, aki nem, vágjon bele.

2020. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!