Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Operettszínházba mit vegyek fel?

Minus kérdése:

Operettszínházba mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Nagyon régen voltam színházban,az Operettben pedig még soha! A diótörőt szeretném megnézni, mit illik viselni a hölgyeknek?
2020. okt. 31. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Kosztüm.
2020. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit akarsz. A farmer-pulóvertől az esélyi ruháig bármit fel lehet venni színházba.
2020. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szégyellem, de voltam már úgy színházban, hogy csak beestem. Sétáltunk anyával a városban, láttuk, hogy van egy jó darab, és jegyet is kaptunk rá. Gondolhatod egész napos városnézés után hogyan néztünk ki, de abszolút senki nem foglalkozott velünk, nem néztek ki a színházból. Szóval tényleg saját döntés miben akarsz menni. Van, aki azt mondja, hogy egy fekete nadrág + blúz + blézernél nem kell több, bőven elegáns és megállja a helyét bárhol.
2020. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Farmerban és pulcsiban biztosan nem mennék, illetlenségnek tartom. Nem szeretnék sem alul öltözni sem túl öltözködni :-)

ezért kérdeztem. Kosztümöm nincs, de fekete/fehér + blézer van.

Megszeretném nézni a Diótörőt :-)

2020. nov. 1. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnél hányan mennek farmerban. Manapság az már nem illetlenség, sokan előszeretettel hordják és egy szép felsővel/inggel ugyanúgy megállja a helyét mint egy kosztüm/öltöny.

Sikerült még eljutnod a színházba? :)

2020. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! sajnos nem és a mostani helyzet miatt most nem is megyünk.
2020. nov. 11. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt gondoltam, csak reménykedtem, hogy volt még alkalmatok elmenni ott november elején. Sajnálom. Na majd tavasszal. :)
2020. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!