Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok fiúknál ösztönös...

Ezek a dolgok fiúknál ösztönösek vagy "tanulták"? Rajongás a fociért, sörözés, érzelmek kiiktatása stb.

Figyelt kérdés
17/L
2010. aug. 10. 07:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát én pl a focit pont lesz@rom ösztönösen. De az tuti, hogy a tizedik jó sör után beverem a tizenegyediket is :)

Érzelmek kiiktatása? Hát ez aranyos, pláne egy 17 éves szájából. Majd 10 év mulva meglátod, hogy vannak érzelmek, csak mélyen a felszín alá kell nyúlni értük. Az, hogy egy férfi nem sírja el magát hoszérodolfó don pardrafos és eszmeralda szerelmén, az inkább csak annak tudható be, hogy nem idióták és felfogják, hogy ez csak egy film, abból is a lehető leg zsébb. :) F/30

2010. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

elsősorban ezek tanult viselkedési formák.

kinek mennyire nyomják el a valódi személyiségét,menyire befolyásolják a körülötte élő férfiak.főleg az apa,nagyapa.

engem speciál marhára nem érdekel a foci,sört is csak mértékkel és nem tartom férfiasnak ha vki.megiszik 2 ládával.az érzelmeimet megtanultam elrejteni ez igaz,de ez nőknél is fennállhat.egyedül ami ösztönös az a nők iránti vonzódásom:)

2010. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miféle érzelmek kiiktatása? Láttál te már férfit focit nézni? Mikor a kedvenc csapat gólt lő, vagy amikor a hülye bíró a csapat ellen fúj? Vagy ha féltávnál elfogy a sör??!


Komolyabban: a (főleg csapat-) sporthoz való vonzódás hajlama ösztönös, az okosok ezt arra vezetik vissza, hogy régen a férfiak csapatban vadásztak, és a sportok, vagy akárcsak a sportok (leginkább társaságban) nézése erre a régi vadász-összetartás érzésre épül.


Hogy a lányok jobban kimutatják az érzelmeiket, szintén részben ösztönös, és ezekből a korai törzsi korokból ered. Férfi nagy és erős volt, nők meg kicsik és gyengék, és a nők az érzelmek kifejezésével (pl. sírás) ösztönözték a férfiakat, hogy védjék meg őket (ez ugye ma is abszolút aktív ösztön, hogy női sírással, érzelmek kifejezésével a férfiak nem igazán tudnak mit tenni, ezzel elég sok mindenre rá lehet venni őket). Ehhez persze a kultúrával együtt járult egy "férfikép" is, ami szintén hozzájárult ennek a különbségnek az élesedéséhez.


A sör meg csak egyszerűen jó "közös kapocs" a haverokkal, amikor baráti társaság leül sörözni. Ilyen szempontból van benne némi ösztönösség, de az, hogy ezt az összetartozást pont sörívással fejezzük ki, az már tanult.

2010. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

Ma 8:59

Azt viszont nem tudod megcáfolni hogy a mai 14-18 éves csajgenerációnak folyik a nyála a s*ggarcú alkonyatos sztárocskák után.

Csak tudnám miért?

Patiszon saját maga nyilatkozta, hogy utálja a rajongóit.

Annak a másik nigger-cigánykeveréknek viselkedési zavarai vannak, sokszor nem tud saját magán uralkodni...

Ha saját magával nem bír, mit kezdene egy Nővel???

XD XD XD XD XD

Azonnali tarkónlövést az összes sápadt arcú vámpírivadéknak!

2010. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is utálom a Pattinsont mint a sz*rt mert egy rohadt b*zi!

De az én 20 éves bátyámat a foci nem érdekli annyira de a másik kettő passzol. Annyira kiiktatja az érzelmeit , h amikor puszit akartam neki adni akkor védte a fejit :D

2010. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
és azt az érdekes összefüggést észrevettétek már, hogy meleg srácok 99%-ban viszont pont fordítva működnek ???
2010. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!