Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért volt fontos Kolumbiának,...

Miért volt fontos Kolumbiának, hogy kiadatási egyezményt írjanak alá az USA-val Pablo Escobar ügyében?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy elkerüljék a háborút.
2020. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
21%

Azért mert akkoriban a Kolumbiai börtön olyan volt mint egy ,,hotel”

Ha volt pénzed akkor hatalmad is , így ha valamelyik drogkereskedő/drogbáró börtönbe került nem izgatta

Nem volt szigorú a börtön lehetett prostituáltakat hívni piálni tvt nézni és még sok más...

És azért szerették volna hogy pl Pablo Emilio Escobar Gaviria egy amerikai börtönbe kerüljön hogy ott rohadjon meg a cellába és ne tudja lefizetni a rendőröket(én így tudom)

2021. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Viszont ez ellen nem tudott volna tenni a kormány? Mármint szigoríthatták volna a börtönöket.
2021. jan. 4. 07:07
 4/6 anonim válasza:

Ez igaz, szigoríthatták volna de véleményem szerint akkor sem javult volna a helyzet

Ha pl egy drogbárót lecsuktak akkor annak még mindig megmaradt a hatalma és akár azt a rendőrt is megölheti aki nem ,,viselkedik” vele jól.(gondolom)

De ha érdekel Pablo élete akkor tudom ajánlani a Narcos sorozatot ahol az első kettő éved bemutatja az ő életét.

2021. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld. :)
2021. jan. 4. 20:31
 6/6 anonim válasza:
Köszi ;)
2021. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!