Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy találjam ki a youtube...

Hogy találjam ki a youtube csatornám nevét?

Figyelt kérdés
Szeretnék indítani egy youtube csatornát csak nem tudom mi legyen a neve. Sok dolog eszembejutott de nem találtam meg még az igazit. A youtube csatornámon vélemény kifelytős videók lennének és különböző társadalmi témákat feszegetnék. Sok dolog van amit ki szeretnék mondani de nem tudom, hogy kinek. Legfőkepp ezért hoznám létre. De szeretnék neki egy könnyen megjegyezhető de hanzatosabb nevet. Nem mennék a nézetsegre és ilyenek. Én annak is örülnék ha pár ember követne és ilyen kis családias hangulat alakulna ki a csatornán. Nyílván örülnek ha berobbanék egy idő után és több ember követne de erre nem látok sok esélyt és nem ezért akarom létrehozni. Szóval akár írhattok névötleteket és akár azt is, hogy hogyan kéne megtalálnom az igazi nevet a csatornámnak.

2020. nov. 20. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nesze, itt van pár ötlet: Furkósbot, Varázspálca, Unikornis-hapci, Szociális-gépágyú, Nótárius Magdonla zenebutikja, stb. vagy még a saját neveddel is elindíthtod..
2020. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A saját nevemet nem szeretném. Nem szeretném hogy akár egy ember is tudja a nevemet, az arcom látszódni fog de nevem az nem lesz publikus. Meg nem is szeretem a nevemet.
2020. nov. 20. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Legyen "Kifelytős"


LOL

2020. nov. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem a csatorna neve fontos, hanem hogy milyen tartalom van rajta. amíg nincs jobb ötleted, addig nevezd el találomra akárhogyan. pl. üss fel egy szótárat és válassz egy neked tetsző szót. ha menet közben meggondolod magad, majd átnevezed és onnantól máshogyan hívják. emiatt ne halogasd a kezdést.
2020. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
társadalom polihisztor?
2020. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már csak azt nem tudom, hogy hol készitsem el a videóim. Itthon nem tudom mert mindig van valaki itthon és kb papírból vannak a falak. A parkba meg egyre több fát vágnak ki és sok osztaly/evfolyam társam szokott ott lenni. Ja és kisvárosban lakom de sokan falunak hívják.
2020. nov. 21. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj le a pincébe xD
2020. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát így nehéz.


más megoldás nem nagyon van, mint vagy otthon teremted meg az alkalmas körülményeket, vagy keresel máshol olyat, ahol meg tudod oldani.


keress valami erdő/mező széli elhagyatott helyet, ahol kevesen járnak, vagy készíts elő mindent (forgatókönyv, megírt szöveg, téma lista, technika, meg ami még kellhet) és akkor vedd fel, ha elmennek otthonról vásárolni, vagy ilyesmi.


a pince, padlás, műhely, garázs, fészer sem rossz ötlet, vagy esetleg ismerős, haver, rokon, akihez át tudsz menni úgy, hogy ne zavarjátok egymást.


a következő dilemma a képen látszó környezet, háttér lesz, de ezen azután érdemes agyalni, hogy már megvan a hely, ahol tudsz forgatni. vagy használod úgy ahogy van, vagy berendezed valahogyan, vagy eltakarod valamilyen mozgatható háttérrel - pl. lepedő...

2020. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!