Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tóth Eszter tényleg ilyen...

Tóth Eszter tényleg ilyen "maszkulin"színésznő körüllengi a varázs-vagy ezt így nagyon elő tudja adni?!?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 18. 13:32
 1/9 A kérdező kommentje:

egyből Martina Stella színésznő jutott eszembe

[link]

il guerra il amoure c filmből!

2020. dec. 18. 13:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Maszkulin?
2020. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

persze amit nagy vlszeg sosem tudhatom meg-h ezek a színésznők milyenek valójában-úgy isten igazából a valós énük....

By Énok

2020. dec. 18. 13:52
 4/9 A kérdező kommentje:

vágygerjesztő-karakteres

nálam biztos közrejátszott h volt osztálytársnőm így nézett ki...vagy így képzeltem el...)

2020. dec. 18. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"vágygerjesztő-karakteres"

Hát a maszkulin egyáltalán nem ezt jelenti. Tóth Eszter meg szerintem egyáltalán nem maszkulin alkat. Se arcra, se testre.

2020. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az én értelmezésemben belefér a szinoníma kategóriába...
2020. dec. 18. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rosszul értelmezed :) Tanuld meg, mit jelent a szó, és használd odavaló kontextusban, mert mindenki furán fog rád nézni, akinek ezt mondod.

A maszkulin azt jelenti férfias, férfias jegyeket hordozó. Ilyenek szoktak lenni az összenőtt szemöldök, a nagy, férfias áll, nagy, gyakran kampós orr, széles váll, keskeny csipő, lapos fenék, vastag, izmos karok, lábak, nagy, vaskos kézfej és lábfej, rövid, vastag, tömpe ujjak, stb. Tóth Eszterre ezek nem igazán jellemzőek.

2020. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor egyetértünk abban hogy egy vágykeltő-sexuális feszültségekkel túlfűtött MűvészHölgy?!?
2020. dec. 18. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy szexualisan mennyire tulfutott, de csinos, szerintem is.
2020. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!